Меню
Разработки
Разработки  /  Начальные классы  /  Уроки  /  4 класс  /  Урок на тему"Про рекламу"

Урок на тему"Про рекламу"

Урок на тему "Про рекламу".Он включает в себя интерактивные принемы,которые способствуют социализации.

13.03.2017

Содержимое разработки

Тема: ПРО РЕКЛАМУ

Мета: розширити знання учнів про рекламу;

пояснити роль реклами в житті людини,як може реклама впливати на рішення і поведінку людини;

виховувати бажання приймати свідомі та виважені рішення.

Обладнання: мікрофон,плакати,журнали,газети з рекламою різних товарів,послуг,вирізки з журналів,малюнки,фотографії,фломастери,ножиці,клей,аркуші паперу формату ДО.

Приклади національних і місцевих реклам(Плакати,книжки,журнали,листівки,сувенірна продукція). Відеозапис. ТЗН:телевізор, магнітофон.

Попередня робота.

Підготувати різний матеріал для виготовлення і презентації реклами якогось товару-вирізки з журналів,малюнки,фотографії,фломастери,ножиці,клей,аркуші паперу формату А0 (для кожної групи).

Ключові поняття: реклама, реклама товарів і послуг,вплив реклами.

Хід уроку

I.Орг.момент.

- Діти, сьогодні у нас дуже цікава робота.

Активність ,упевненість,командній дух - ось запорука успіху на уроці.

II. Етап мотивації.

- Діти у мене до вас цікаве завдання. Зараз у клас зайдуть ваші однокласники ,вони будуть пропонувати вам деякі предмети , а перед вами завдання: перед тим ,як щось взяти,добре подумайте:- чи потрібний вам цей предмет в данний момент, не забувайте де ви знаходитесь; навіщо це вам; і взагалі ,що ви будете з цим робити далі,адже у вас попереду ще декілька уроків.

-Заходьте.(заходять хлопчик і дівчинка ,у кожного по 4 повітряні кульки)

- Зробіть те, про що я вас просила.(Перед учнями поставлене завдання:намагатися переконати і примусити учнів взяти у них якомога більше кульок, застосовуючи різні прийоми: описати властивості, застосувати свою привабливість.)

Коли віддали декілька кульок,я зупиняю.

-Погляньте,у (наз.ім.)залишилася одна кулька ,а в(наз.ім.) 2 кульки.



III.Актуалізація знань ,умінь і навичок.

-Скажіть ,будь ласка(наз.ім.)краще справився з завданням,ніж (наз.ім.)(добре рекламували свої кульки)

IV. Вивчення нового матеріалу.

- Сьогодні на уроці ми поговоримо про рекламу, її вплив на рішення та поведінку людини.

1.Розповідь учителя з проведенням словникової роботи.

- Нам здається,що ми можемо майже все і свідомо робимо свій вибір.Та є явище ,яке намагається заволодіти нашим розумом та керувати нашими діями . Ми обурені ,але підсвідомо дуже часто все-таки потрапляємо в полон. У полоні нас тримає реклама.Щож таке реклама?

- Реклама - інформація про особу чи товар,розповсюдження в будь-якій формі та в будь-який спосіб і призначення сформувати або підтримати обізнаність споживачів реклами та їхній інтерес щодо особи чи товару.

Реклама потрібна для популяризації товарів, видовищ, послуг з метою привертання уваги покупців,споживачів,глядачів,замовників і т.ін.; поширення відомостей про кого -,що-небудь для створення популярності. Для цього використовують плакати,листівки,буклети,оголошення тощо.

Є нетоварна реклама,що пропагує будь-які ідеї та цілі ,а не конкретний товар. Наприклад ,реклама, що спрямована на зміну поведінкової моделі (боротьба зі СНІДом,наркотиками),популяризацію соціальних проблем і пропаганду здорового способу життя тощо.

2.Бесіда з елементами розповіді вчителя і демонстрацією малюнків .

Вправа «Дерево мудрості»

Учитель ставить запитання і доповнює розповіді учнів, демонструючи малюнки.

- Де ви бачили рекламу?Де чули?

- Рекламу яких товарів і послуг ви бачили ?Де чули?

- Які товари й послуги найчастіше рекламують?

- Як ви вважаєте,чи завжди реклама пропонує корисні товари?

- Чи завжди можна довіряти рекламі?

- Чи впливає реклама на прийняття рішень і поведінку людини?Як саме?

- Чи купували ви або ваші батьки,родичі якийсь товар під впливом реклами?Чи залишилися задоволені придбаною річчю?

V. Закріплення знань і способів дій.

3.Давайте обговорити, що позитивного і що негативного має реклама.

Вправа «Торбочки»

Позитивне: реклама допомагає дізнатися про нові товари й послуги,їхню вартість,про акційні товари і знижки тощо.

Негативне: у рекламі може бути подано неповну інформацію ,що вводить в оману,іноді рекламують шкідливі товари-тютюн,алкоголь,чіпси,солодкі та газовані напої тощо.

4. Вправа «Мікрофон».

- Які слова використовують рекламодавці, щоб привернути увагу споживачів з метою підвищити продаж товарів?

(Учні по черзі називають .Наприклад: увага, акція, розпродаж, знижка, останній день знижки, тільки сьогодні, останній день акції, уперше, купиш товар - отримаєш подарунок, купиш два товари - третій у подарунок, першим п’ятьом покупцям подарунки, купиш товар на певну суму - отримаєш знижку тощо).

5. Робота в групах

Учитель роздає кожній парі якийсь предмет (наприклад, книжку, ляльку, машинку, робота) або продукт харчування (виноград, диню, молоко, гречану крупу тощо - за вибором учителя) і дає завдання: підготувати його словесну рекламу. Описати товар так, щоб це привабило споживача - і він його придбав.

-Діти ,я сьогодні виступаю у ролі рекламодавця- це особа,яка заказує рекламу в рекламному агентстві.

-Кожна група сьогодні-це рекламне агентство-це організація,яка надає своїм клієнтам послуги по плануванню,організаціїі виробництві реклами.

-Об єктом реклами буде ШКОЛА.

(У кожної групи в конверті знаходяться різні фотографії з шкільного життя,рекламні слогони, юмористичні замальовки на шкільну тему)

В якості допомоги пропоную вам наступну пам ятку:

--головне в рекламі - простота і доступність викладу

--рекламне оголошення повинно добре запам ятовуватися

--яскравий заголовок-половина успіху

--текст оголошення має бути складений грамотно і чітко

--краще мати одну велику якісну ілюстрацію,ніж багато маленьких і неякісних.

VI .Рефлексія. Підведення підсумків.

-Я задоволена,що ви самі змогли створити рекламу. А на наступному уроці ми порівняємо ваші реклами з світовими аналогами.

-Вам сподобався урок?

-Прошу своє особисте сприйняття уроку відобразити в запропонованих вам фразах

--Я відчув…….

--Я зрозумів….

--Я б змінив…

--Я буду….

(у кожного аркуш,на якому записує свою думку)





-80%
Курсы повышения квалификации

Профилактика нарушения зрения у детей и подростков

Продолжительность 72 часа
Документ: Удостоверение о повышении квалификации
4000 руб.
800 руб.
Подробнее
Скачать разработку
Сохранить у себя:
Урок на тему"Про рекламу" (24.35 KB)
