Материал на украинском языке.
Мета: Закріпити вживання вивченої лексики та граматичних форм. Do you like…? How are you? у своєму мовленні. Познайомити з новою лексикою на тему «Спортивні ігри».
Розвивати навички говоріння, письма, читання, аудіювання, розвивати увагу, пам’ять.
Виховувати інтерес до вивчення англійської мови та до спортивних ігор, виховувати культуру спілкування.
Обладнання: підручник, картки з малюнками, диск з аудіозаписом пісні, лексики і діалогу уроку, іграшковий мікрофон
Хід уроку:
I. Вступна частина уроку.
1.1. Організаційний момент
Teacher: Good morning, children!
Pupils: Good morning, teacher.
Teacher: I am glad to see you
Pupils: We are glad to see you, too
Teacher: Thank you! Sit down, please!
1.2. Повідомлення теми та мети уроку.
Teacher: Dear, children! Let’s imagine that we are sportsmen today! We must walk some distance and do some tasks. You get some presents if you will be good sportsmen and get to the finish. Are you ready?
(Діти, давайте сьогодні ми уявимо себе спортсменами,яким треба пройти певну дистанцію, долаючи перешкоди. А той, хто успішно дістане фінішу, отримає нагороду. Ви готові?).
На дошці розміщені картки з малюнками по темі уроку
II. Основна частина уроку.
2.1. Уведення в іншомовну атмосферу
Teacher Нам в дорогу необхідний веселий настрій. How are you?
Pupils:We are fine, thank you!
Teacher: It’s very good! So, let’s sing a song at first!
Song
Walking along
I sing a song,
I sing a song
Walking along.
Jumping along
We’re having fun,
We’re having fun
Jumping along.
Riding a bike
I beep my horn,
I beep my horn
Riding a bike.
2.2.Перевірка домашнього завдання.
Teacher: А ви знаєте, що спортсмени багато тренуються перед тим, як вийти змагатися? А ви тренувалися вдома? Всі виконали домашнє завдання?
Teacher: Let’s check your homework!( Вчитель просить учнів обмінятися робочими зошитами і перевірити домашнє завдання один одного, с.13-14. Учні перевіряють і віставляють оцінки своїм однокласникам).
2.3. Актуалізація опорних знань: закріплення конструкції «Do you like…?»
Teacher: ОК!Let’s continue our distance!(Продовжуємо нашу дистанцію).
Щоб здолати першу перешкоду, нам треба згадати, як питати інших людей, що їм подобається робити.
-So, let’s play game!
Гра «Відгадай»
Вчитель просить двох-трьох учнів, щоб вони загадали, що вони люблять робити. А решта учнів відгадує, ставлячи запитання “Do you like( to read)?”. Перші 2-3 учні відповідають: “Yes, I do” або “No, I do not” . Той, хто відгадав, отримує певну нагороду.
2.4. Подання лексичного матеріалу
Teacher: Children, we are sportsmen today. And what sports do you know? (діти називають).
Teacher: Іn England people like to play cricket and golf (В Англії люди люблять грати в крикет і гольф).
Учитель коротко пояснює правила гри в крикет і гольф:
Teacher: Крикет – це командна гра (у команді 11 гравців) з м’ячем і битками, правила гри нагадують правила гри у гилку: гравець повинен вдарити по м’ячу битою й добити до певного місця на ігровому полі. Гольф – це гра з м’ячем і ключками; мета гравців – прогнати м’яч по 9 чи 18 доріжкам-трасам до лунок і загнати м’яч у них.
Отже, діти, щоб здолати наступну перешкоду, необхідно вивчити нові слова – назви спортивних ігор.
- Open your books at p.22 and look at the pictures.
- What games do you know? (Учні називають відомі їм спортивні ігри)
- Listen and repeat!
Учні прослухують запис на диску,слідкують у підручнику і повторюють за диктором нову лексику.
- Open your vocabularies and write down these words.
Учні записують нові слова в словнички.
Фізкультхвилинка
-А зараз треба трохи розім’яти наші м’язи.
Stand up!
Hands up
Hands down
Hands on hips
Sit down
Stand up
Hands to the sides
Bend left
Bend right
Stand still!
2.5. Первинне закріплення нового лексичного матеріалу
Гра “Hidden words”
Teacher: А ось наступна перешкода!Look at the blackboard! Find seven words in this crossword, please!
Весь материал - смотрите документ.


Спортивные игры (английский язык) (57.5 КB)

