Пәні: қазақ тілі 2 «А», «В», 11.04.2017 ж. 2 «Б»
Сабақтың тақырыбы: Менің оқу құралдарым
Сабақтың мақсаты: оқу құралдары туралы толық мағлумат беру,идеясын ашу.Бір-біріне кедергі жасамауға тәрбиелеу
Сабақтың түрі: Жаңа сабақ
Сабақтың әдісі: Баяндау, оқыту ойыны, ашық сұрақ, деңгейлік тапсырма.
Сабаққа қажетті көрнекіліктер: Қима қағаз, грамматикалық кесте, оқулық,
Күтілетін нәтиже: оқу құралдары туралы біледі.
| Сабақ жоспары | Мұғалімнің шеберлігі | Оқушының іс-әрекеті | ||||||||||||
| Ұйымдастыру кезеңі | Сәлемдесу Психологиялық дайындық.
| Сабаққа даярланады.
| ||||||||||||
| Үй жұмысын тексеру Сұрақ-жауап әдісі | Дауыссыз дыбыстарды пысықтау.. | Үй жұмысы бойынша сұрақтарға жауап береді. | ||||||||||||
| Дәптерлерін тексеру | Үй жұмысын кім орындады? | Орындаған жұмыстарын ұсынады. | ||||||||||||
| Үлгерім деңгейі төмен оқушылармен жұмыс | Үлестірме қағаз тарату Деңгейлік тапсырмалар. | Үлгерімі деңгейі төмен оқушылар үлестірме қағаздарда берілген тапсырмаларға жауап береді. Дарынды оқушылар жаңа тақырыпқа байланысты мәліметтер жинап келеді. | ||||||||||||
| Жаңа сабақ Ашық сұрақ | Мынау не? Қандай оқу құралдары бар?
| Жаңа сабақтың тақырыбын ашады. Оқушылар топтасып жұмыс істейді. | ||||||||||||
| «Жоғалған жалғаулықтар» оқыту ойыны | Сөздікпен жұмыс
| Оқушылар бір-біріне түсіндіреді. | ||||||||||||
| Жазылым Грамматика минуты | Емле бойынша түсіндіру | Оқушылар грамматикалық тақырыпты дәптерлеріне жазып алады. | ||||||||||||
| Сабақты бекіту | 1-тапсырма. Суретке қара, біліп ал. 2-тапсырма. Сөйлеп үйрен, көрсет 3-тапсырма. Мәтінді оқы, жаз. 4-тапсырма. Санамақты мәнерлеп оқы, | Оқушылар деңгейлік тапсырманы орындайды. | ||||||||||||
| Сабақты қорытындылау
| Оқушылар сұрақтарға жауап беру арқылы тақырып бойынша білімдерін жинақтайды. | Бір-біріне түсіндіреді. | ||||||||||||
| Бағалау:
Үй жұмысы: | Оқушылардың білімдерін бағалау
5 – тапсырма,135 бет. Өлеңді жаттау | Өзін-өзі бағалау | ||||||||||||

"Менің оқу құралдарым" (16.37 KB)

