| Сынып
| 8 «А» | ||||||||||
| Мерзімі |
| ||||||||||
| Пәні | Ағылшын тілі | ||||||||||
| Тақырыбы
| Hawaii | ||||||||||
| Мақсаты
| Гавай аралдары туралы түсінік беру | ||||||||||
| Күтілетін нәтиже
| Гавай аралдары туралы ағылшын тілінде мағлұматтар алады | ||||||||||
| Қажетті құралдар
| Слайт,суреттер,кітаптар | ||||||||||
| Сабақ кезеңі | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | |||||||||
| Ұйымдастыру кезеңі
| Салематсындар ма Көңіл-күйлеріңіз қалай? -Керемет! Сабаққа дайындықтарыңыз ше! -жақсы! Онда сабағымызды бастаймыз ба? -Бастаймыз! Сабақты сыныпқа жақсы көңіл- күй сыйлау үшін “Hands up” әнімен бастаймын. Топтарға бөлу т Сабақты топтық жұмыс ұйымдасыру мақсатында сыныптағы оқушыларды «Traveling», «Culture», «Heritage» деген топтарға сандар арқылы бөлемін. Оқушылардың сабаққа қызығушылығын арттыру мақсатында «Mиға шабуыл» әдісін пайдаланамын. Бағалау критерийімен таныстыру. 1.нақты 2 2.уақытпен санасу2 3. Мәтінді сауатты оқуы 1б Бағалау шкаласы 5 б- жоғары 4 б -орташа 3 б — төмен | Сәлемдесу, ынтымақтастық атмосферасын орнатады. Би сыныпқа жақсы көңіл-күй сыйлайды | |||||||||
| Білу | Тақырыпқа байланысты сұрақтар қойылады | Қойылған сұрақтарға жауаптар беріледі . . | |||||||||
| Түсіну | Қызығушылықты ойату миға шабул әдісін қолдану Гавай аралдары ,оның орналасқан орны туралы сұрақтар қою How many islands are there in Hawaii? Are all volcanoes dead?...
| сұрақтарға белсене жауаптар беріледі | |||||||||
| Қолдану | Мағынаны тану .
Сынып мәтінді тізбектете оқиды және мағынасын түсінеді. Сөздік жұмысын жүргізіледі.
| Оқұшылар жаңа сабактан білгісі келетін сұрақтарды қойады. Оқушылар өздеріне таныс емес сөздерді белгілеп отырады. Сөздерді қазақ тіліне аударады . | |||||||||
|
Талдау | Слайт арқылы Гавай аралдары туралы маңлұмат беру |
. | |||||||||
| Жинақтау
Бағалау
Рефлексия
|
Алған әсерлерін стикерге жазып тапсырады Үй тапсырмасы: Әйгілі адамдар туралы материалдар жинақтау | Сұрақтарға жауап беріп сабақты қорытады.
Бағалайды
Үйге тапсырма алады | |||||||||


Конспект урока "Hawaii" (17.3 KB)

