Қысқа мерзімді сабақ жоспары
| Сабақ:ағылшын тілі | Мектеп:№17 Ататүрік | ||||||||
| Күні: 27.02 | Мұғалімнің есімі:Джумабаева Шахида | ||||||||
| Сынып:9 | Қатысқандар саны:14 | Қатыспағандар саны: | |||||||
| Сабақ тақырыбы: Cinema in London | |||||||||
| Сабақ негізделген оқу мақсаты:1. «Cinema» тақырыбы бойынша оқушылардың білгендерін жетілдіру, нақтылау. Олардың түсіне отырып оқу, информация жинақтау іскерліктерін дамыту. 2. Тақырыптың сөйлеу дағдыларын жетілдіру. Ойлау, оқу, жазу, сөйлеу қабілеттерін дамыту. 3. Өздігінен оқуға, ізденуге қызықтыру. Пәнге деген қызығушылықтарын арттыру. | |||||||||
| Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар: | ||||||||
|
| Сыни ойлау, диалог арқылы тақырыптың мәнін тусіну | ||||||||
| Оқушылардын басым бөлігі: | |||||||||
| Диалог арқылы бір-бірімен пікір алмасуға дағдылану | |||||||||
| Кейбір оқушылар: | |||||||||
| Сыни ойлап, диалог арқылы тақырыптың мәнін тусіну,пікірлесуге ,грамматика ережесін меңгеріп, қолдануға дағдылану. | |||||||||
| Тілдік мақсат | Оқушылар : Тақырып бойынша пікірлеседі | ||||||||
| Негізгі сөздер мен тіркестер: | |||||||||
| v Cinema-going – киноға бару v Entertainment- көңіл көтеру | |||||||||
| Сыныптағы диалог/жазылым ушін пайдалы тілдік бірліктер: | |||||||||
| Талқылауға арналған тармақтар: Топпен жұмыс Tell each other what the following films are about or speak about any film which is popular now. “Titanic”, “Superman”, “King-Kong”, “Hamlet”, … | |||||||||
| Сіз неліктен... екенін айта аласыз ба? | |||||||||
| Тақырыпқа байланысты сұрақтар қоямын: Have you got cinema houses in your town? How often do you go to the cinema? Are you a cinema – goers? What kind of films do you know? What is your favorite film? Who likes to watch thrillers? (Cartoons, documentaries, rock concerts.) | |||||||||
|
|
| ||||||||
| Табыс критериі | Тақырып бойынша пікір алмасуға ,сұрақ қойып,жауап беруге дағдыланамын, To be a hit, to star етістігін меңгеріп, қолдана аламын | ||||||||
| Алдыңғы оқу
| Берілген критерий бойынша уй тапсырмасын тексеру1) Ыстық орындық әдісімен .5мин.
| ||||||||
| Жоспар | |||||||||
| Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығулар(төменде жоспарланған жаттығулармен қатар,ескертпелерді жазыңыз) | Ресурстар | |||||||
| Басталуы 3мин. | Ұйымдастыру кезеңі Ынтымақтастық ахуал орнату мақсатында оқушылар бір-бірімен әр түрлі тәсіл бойынша сәлемдеседі. Фильм жанрларының атауы бойынша топқа бөлінеді “Comedy, Horror, Thriller” |
| |||||||
| Ортасы
30 мин. | Миға шабуыл 2мин Have you got cinema houses in your town? How often do you go to the cinema? Are you a cinema – goers? What kind of films do you know? What is your favorite film? Who likes to watch thrillers? (Cartoons, documentaries, rock concerts.) Тақырып бойынша тапсырма 8мин look at the blackboard and read these words. Then to group them into 3. Classical jazz horror films soap – operas Western pop game – shows talk – shows Thrillers news comedy Adventures blues science fiction
Топтық жұмыс 10мин Fill the gaps: 1. There are more _____________ than theatre – goers. 2. The man who likes to watch a film is ________________. 3. Cinema shows __________________. 4. We can buy tickets _____________________. 5. News is ___________________. Грамматикалық жаттығу 5мин Complete the questions in Past Perfect Simple.
| Интерактивті тақта Оқулық Дәптер оқулық Қағаз маркер
| |||||||
| Аяқталуы 5мин. | Уйге тапсырма:1. to be a hit, to star етістігіне байланысты 6 сөйлем құрастыру .2-жаттығу,текстті оқу, аудару. Бағалау:өзара бағалау әр түрлі фигуралармен бағалау. Рефлексия : Екі жұлдыз бір тілек. | әр түрлі фигуралар
Стикер | |||||||


Cinema in London (67 KB)

