Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Сабақ:ағылшын тілі | Мектеп | ||||
Күні: | Мұғалімнің есімі:Moldabayeva H | ||||
Сынып:9 | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: | |||
Сабақ тақырыбы: Theatre | |||||
Сабақ негізделген оқу мақсаты: Оқушының сөздік қорларын байыту және ағылшын мәдениетімен сөйлеуге дағдыландыру. Theatre тақырыбын түсіндіре отырып, өнер туралы ақпар беру, жаңа сөздермен таныстыру. Оқушыларды ауызша сөйлеуін дамыту, оқуға, сөйлеуге, сұрақтарға жауап беруге үйрету | |||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар: | ||||
| Тақырыпқа байланысты жаңа сөздерді білу,тусіну. | ||||
Оқушылардын басым бөлігі: | |||||
Жаңа сөздер мен сөз тіркестерін ауызекі сөйлеу тілінде қолдану | |||||
Кейбір оқушылар: | |||||
жаңа сөздер мен сөз тіркестерін білу,тусіну,қолдану,грамматика ережесін меңгеріп,қолдануға дағдылану. | |||||
Тілдік мақсат | Оқушылар : жаңа сөздерді қолданып сөйлем құрай алады,сұрақ қояды. | ||||
Негізгі сөздер мен тіркестер: | |||||
• Stalls – партердегі орындықтар | |||||
Сыныптағы диалог/жазылым ушін пайдалы тілдік бірліктер: | |||||
Талқылауға арналған : Жұппен жұмыс -Who is on duty today? | |||||
Сіз неліктен... екенін айта аласыз ба? | |||||
Тақырыпқа байланысты сұрақтар қоямын. | |||||
Жазылым бойынша ұсыныстар: Грамматикалық жаттығу | |||||
Табыс критерийі | Тақырыпқа байланысты жаңа сөздер мен сөз тіркестерін білемін,тусінемін,ауызекі сөйлеу тілінде қолдана аламын, грамматика ережесін тереңрек меңгеремін. | ||||
Алдыңғы оқу
| «сұрақтар шеңбері» әдісі бойынша өткен тақырыпты қайталау 3мин | ||||
Жоспар | |||||
Жоспарланған уақыт | (Жоспарланған жаттығулартөменде жоспарланған жаттығулармен қатар,ескертпелерді жазыңыз) | Ресурстар | |||
Басталуы 3мин | Ұйымдастыру кезеңі Ынтымақтастықты орнату мақсатында «Шаттық шеңберін» құрып оқушылар бір-біріне жақсы лебіздерін білдіреді. 2 топқа бөлінеді.Топ мүшелері топ ережесін құрады,рөлдерді бөліседі. |
| |||
Ортасы 35 мин. | Елші 11 мин The Globe theatre, London Тақырыпқа байланысиы тапсырма 10 мин Answer the questions: Жеке жұмыс 8 мин Exercise 5 on page 152 |
дәптер
Дәптер
| |||
Аяқталуы 4 мин | Проблеманың шешімін қолдану Уйге тапсырма: Exercise 6 on page 152. Бағалау фармативті бағалау Рефлексия : БББ. |
|