Тексерілді: Х.Рахишева
Пәні: Әдебиеттік оқу Күні: 06.03.2018ж Сынып: 3 «Ә» | Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Мұғалімнің аты-жөні | Утарбаева Б. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы | Аманат | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | «Аманат» ұғымының мәнін еске түсіре отырып, оқушылардың бойында жауапкершілік сезімін қалыптастыруға, кітап оқуға құштарлығын дамытуға жетелеу. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаттары | Барлығы: мәтін мазмұнын оқытып, оны түсіну арқылы идеясын ашуға жағдай жасау. Көбі: өзін-өзі ұстай білу, тыңдай білу мәдениеті, мәнерлеп оқу техникасын үйренеді. Кейбірі: Шығармашылық дағдыларын дамыту, әрдайым көмекшіл болуға бағыттау. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Құндылықтарды дарыту | Рухани жаңғыру, Болашаққа бағдар | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Пәнаралық байланыс | Дүниетану | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
АКТ қолдану дағдылары | Аудиожазба , АКТ, слайд | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ барысы | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы 5 минут | Оқушылармен амандасу. Психологиялық дайындық: оқушылар бір-бірімен жақсы көңіл күйін білдіріп шығады. Тілдік мақсат: Рухани жаңғыру, болашаққа бағдардың 6 бағытын айтып өтеді.
Үй жұмысы: «Әңгімелеу» әдісі арқылы оқушылардан үй тапсырмасын сұрау. |
Слайд
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы 33 минут
| Жаңа сабақты түсіндіру «Сөзжұмбақ» әдісі :
Аманат сөзіне түсіндірме беру Топқа бөліп оқыту. СЕРГІТУ СӘТІ.
Сөздік жұмыс: Баржа – кемеге тіркеп, жүк тасуға арналған сүйретпе кеме. Қанасына сыймай – асып төгілетіндей мол су. Көзімізбен ұзатып салдық – алыстап кеткенше қарап тұрдық. Қазан жаппа – ыстық қазанға жапсырып пісірілген жұқа нан. Венн диаграммасы Сабыр Дәлмырза Оқушылар Сабыр мен Дәлмырза атаны салыстырады, екеуіне сипаттама береді. Қорытынды жасау.
| Оқулық, дәптерлер. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы 2 минут
| Рефлексия Жүрегіме не алдым... Сабақ барысында оқушыларды күлекештермен бағаланады. | Жүрекше | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Саралау – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? | Бағалау – Сабақ барысында оқушыларды күлекештермен бағаланады.
| Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылғанба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткіздіме? Сабақта саралау дұрыс жүргізілдіме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталдыма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды неліктен? | | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпалетеалады (оқытутуралы да, оқутуралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақбарысындасыныптуралынемесежекелегеноқушылардыңжетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? |