Меню
Разработки
Разработки  /  Английский язык  /  Уроки  /  Дошкольникам  /  Тақырыбы: «Funny English World»

Тақырыбы: «Funny English World»

Ересек топқа ұйымдастырылған оқу қызметінің

технологиялық картасы

Білім беру саласы: «Қатынас».

Тараулар: «Қызықты ағылшын тілі».

Тақырыбы: «Funny English World».

Мақсаты: балалардың сөздік қорын молайту, тіл байлығын кеңейту.

Міндеттері:

Білімділік: балаларға құстар атауларын үйрету.

Дамытушылық: балалардың тілдерін, ой-өрісін дамыту.

Тәрбиелік: сыйластыққа, белсенділікке тәрбиелеу.

Сөздік жұмыс: It is a sparrow, It is a woodpecker, It is a magpie, It is a crow, It is an owl.

Үштілділік компонент: It is a sparrow – Мынау торғай – Это – воробей, It is a woodpecker – Мынау тоқылдақ – Это – дятел, It is a magpie – Мынау сауысқан – Это - сорока, It is a crow – Мынау қарға – Это – ворона, It is an owl – Мынау үкі – Это – сова.

Қолданылатын материал: суреттер, слайд, видео материал.

12.06.2019

Содержимое разработки

Ересек топқа ұйымдастырылған оқу қызметінің

технологиялық картасы


Білім беру саласы: «Қатынас».

Тараулар: «Қызықты ағылшын тілі».

Тақырыбы: «Funny English World».

Мақсаты: балалардың сөздік қорын молайту, тіл байлығын кеңейту.

Міндеттері:

Білімділік: балаларға құстар атауларын үйрету.

Дамытушылық: балалардың тілдерін, ой-өрісін дамыту.

Тәрбиелік: сыйластыққа, белсенділікке тәрбиелеу.

Сөздік жұмыс: It is a sparrow, It is a woodpecker, It is a magpie, It is a crow, It is an owl.

Үштілділік компонент: It is a sparrow – Мынау торғай – Это – воробей, It is a woodpecker – Мынау тоқылдақ – Это – дятел, It is a magpie – Мынау сауысқан – Это - сорока, It is a crow – Мынау қарға – Это – ворона, It is an owl – Мынау үкі – Это – сова.

Қолданылатын материал: суреттер, слайд, видео материал.


Іс-әрекет кезеңдері

Мұғалімнің әрекеті

Балалардың әрекеті

Мотивациялық-қозғаушылық

- Hello!


- Stand up, please. Make a circle. Let’s smile to each other one by one and say: I’m glad to see you.


- OK, and now let’s train our tongues. Бір күні Билли орманға серуенге шығыпты. Ауа-райы тамаша, күн шуағын шашып тұр екен. Билли қуанып: [o-o-o] деп айтты.

- Биллидің жанынан ара ұшып өтті: [ð- ð- ð].

- Бір кезде ол жерден жыланды байқап қалды, ол болса: [ʃ- ʃ- ʃ] деді.

- Билли шошып кетіп, ағаштың артына тығылып қалды. Ағашта тоқылдақ отыр екен [d-d-d].

- Биллидің жанына екі кірпі келді [f-f-f].

Сосын ол үйіне қайтты: [m-m-m].

- Hello!




- I’m glad to see you, Erkenaz, etc.







- [o-o-o]


- [ð- ð- ð]



- [ʃ- ʃ- ʃ]




[d-d-d]



- [f-f-f]

- [m-m-m]

Ұйымдастырушылық-ізденушілік

- Балалар, біз бүгін саяхатқа шығамыз. We’ll go to travel. Бірақ қайда баратынымызды айтпаймын. Close your eyes and listen.

- Open your eyes! Look! Where are we? Біз қайдамыз?

- You are right. Біз сендермен орманға қонаққа келдік. Бұл орманда қандай құстар тұрады екен?! Қане, көрейік. Look here!

- It is a sparrow

- It is a woodpecker

- It is a magpie

- It is a crow

- It is an owl.


- Балалар, қараңдаршы, мен хат тауып алдым. Қазір ашып қарайын. Балалар, бұл хатты бізге Құстар патшасы қалдырып кетіпті.

(хатты оқиды)


- Балалар, Құстар патшасына көмектесеміз бе?

- Сиқырдың күшін жою үшін біз сендермен берілген тапсырмаларды дұрыс орындауымыз керек. Дайынсыңдар ма? Are you ready?

1 тапсырма: «Көлеңкесін тап».

Берілген көлеңкелерге қарап құстарды тап және оларды ағылшын тілінде ата.

- Very good! Енді келесі тапсырманы көрейік.

2 тапсырма: «Қанша құс?».

Суретте неше құс бейнеленген? Ағылшын тілінде санап айт.

- Ал енді көзімізге жаттығу жасайық.

Close your eyes.

Open your eyes.

Turn your eyes to the left.

Turn your eyes to the right.

Look up. Look down.

Look around.

Close your eyes.

Open your eyes.

Wink, wink and smile.

- Wonderful! Енді 3 тапсырманы қарайық.

3 тапсырма: «Ұшты, ұшты».

Берілген сөздердің ішінде құстар аталса – қол шапалақтаймыз, басқасы болса – тыныш отырамыз.

- wolf

Crow

-potato

Woodpecker

-fox

Sparrow

-orange

Owl

-bear

Magpie

-tomato

- Балалар, біраз шаршап қалған сияқтымыз. Кішкене күш жинап алайық.

- Ал енді соңғы тапсырмаға назар аударайық.

4 тапсырма: «Түрлі-түсті жапырақтар».

Құстар сиқырланған түрлі-түсті жапырақтардың астында қалып қойыпты. Жапырақтардың түстерін ағылшын тілінде айтып, құстарды табайық.

- Good job! Барлық тапсырмаларды орындадық. Енді қоштасар алдында құстарға арнап ән салып берейік.

- Ok! Жақсы! Енді тобымызға оралайық. Close your eyes! Көздерімізді жабамыз.

Open your eyes! Көздерімізді ашамыз.








Рефлексивті-түзетушілік

- Біз қонаққа қайда бардық?

- Сендер орманда не көрдіңдер?

- Қане, құстарды үш тілде атап көрейік.

- Very good! Енді саяхатымыздан алған әсерлерімізбен бөлісейік. Егер сабақ ұнап, көңіл-күйлерің жақсы болса – жасыл жапырақты, ал сабақты дұрыс түсінбей немесе көңіл-күйлерің түсіңкі болса – сары жапырақты ағашқа жабыстырыңдар.

- Our lesson is over. Good-bye!

















- Good bye!


Күтілетін нәтиже:

Білу керек: ағылшын тілінде құстардың аудармасын.

Болу керек: ағылшын тілі туралы мағлұмат.

Істей білу керек: тапсырмаларды орындай алуды, сұрақтарға жауап беруді.


Ағылшын тілі мұғалімі: Ғадылқызы А.







-80%
Курсы повышения квалификации

Проектная деятельность учащихся

Продолжительность 72 часа
Документ: Удостоверение о повышении квалификации
4000 руб.
800 руб.
Подробнее
Скачать разработку
Сохранить у себя:
Тақырыбы: «Funny English World» (62.5 KB)
