Меню
Разработки
Разработки  /  Информатика  /  Уроки  /  3 класс  /  Суреттерді сақтау және ашу

Суреттерді сақтау және ашу

Барлық оқушылар: Оқушыларды графикалық редактор командаларымен, құралдарымен, үзінділермен жүргізілетін жұмыс түрлерімен таныстырып, редакторда жұмыс жасай білуге үйрету Көптеген оқушылар: Графикалық редактор ұғымымен таныстыра отырып оқушылардың дүниетанымдарын,ой-өрістерін, пәнге деген қызығушылықтарын дамыту. Кейбір оқушылар: Графикалық редактормен жұмыс жасауға дағдыландыру суреттерді ашуға, сақтауға үйрету.
21.12.2019

Содержимое разработки

Күні: 13.12.2018

Мұғалімнің аты-жөні:

Сынып: 3

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақ тақырыбы:

Суреттерді сақтау және ашу

Сабақ мақсаттары:

Барлық оқушылар: Оқушыларды графикалық редактор командаларымен, құралдарымен, үзінділермен жүргізілетін жұмыс түрлерімен таныстырып, редакторда жұмыс жасай білуге үйрету

Көптеген оқушылар: Графикалық редактор ұғымымен таныстыра отырып оқушылардың дүниетанымдарын,ой-өрістерін, пәнге деген қызығушылықтарын дамыту.

Кейбір оқушылар: Графикалық редактормен жұмыс жасауға дағдыландыру суреттерді ашуға, сақтауға үйрету.


Бағалау критерийлері:

-Сурет салу ережесін біледі

-Суретті бояуды біледі

-АКТ-ны пайдалануды үйренді

Тілдік мақсаттар:

Тірек сөздер:

Құру –создать –create

Құрал-саймандар-Инструменты -instruments



Құндылықтарды дарыту:

Оқушылардың ақпараттық – технологиялық ойлау қабілеттерін дамыту. Бірлесіп жұмыс жасауға, жауапкершілікке , топта жұмыс жасау құндылықтарын дамыту

Пәнаралық байланыстар:

ағылшын, орыс тілі

Алдыңғы білім:

Графикалық редактормен танысу

Сабақ барысы


Сабақтың жоспарланған кезеңдері


Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет


Ресурстар

Сабақтың басы

Психологиялық дайындық

5 минут


Ұйымдастыру

Сыныппен сәлемдесу. Сыныпты ұйымдастыру (оқушыларды түгендеу)

Психологиялық ахуал:

Кім жылдам ойыны:

1.Тауық бір аяғымен тұрса 3 кг, екі аяғымен тұрса қанша кг?(3 кг)

2.Біздікі болғанымен басқалар қолданатын нәрсе?(Есіміміз)

3.Қай айда 28 күн бар?(Барлық айда)

4.Лимонның жартысы неге ұқсайды?(Екінші жартысына)

5.Король кімнің алдында тәжін шешеді?(Шаштараздың)

6.Құлақ не үшін керек? (Көзілдірікті ұстап тұру үшін)

7.Әлемдегі ең үлкен алма қайда өседі?(Алма ағашында)

8.Елімізде талдармен жасалған қорған қай қалада?(Талдықорғанда)

9. Теңіздің ортасында не бар?(“ң” әріпі)

10. Үйдің ең суық жері?(Сырты)


Стикерлер




Үй тапсырмасын сұрау.



Слайд







Сабақтың ортасы

15 мин


















































Сабақты бекіту

10 мин








Оқушыларға тест тапсырмалары беріледі















Слайд















Слайд

























тапсырма

Сабақтың соңы

5 минут

Кері байланыс.


Бағалау: Сабақ соңында оқушылардан бағалау парақшаларын жинақтаймын. Әр оқушының жинаған түсіне сәйкес топ басшының қойған бағалау парақшасына қарап ауызша бағалаймын.


Үйге тапсырма: 58 бет, Үйде орындайық.



-80%
Курсы дополнительного образования

Основы HTML

Продолжительность 72 часа
Документ: Cвидетельство о прохождении курса
4000 руб.
800 руб.
Подробнее
Скачать разработку
Сохранить у себя:
Суреттерді сақтау және ашу (4.35 MB)
