Меню
Разработки
Разработки  /  Литература  /  Презентации  /  3 класс  /  Презентація до уроку позакласного читання" Сторінками дитячих журналів"

Презентація до уроку позакласного читання" Сторінками дитячих журналів"

У бібліотеках, крім

книжкового фонду, є

фонд періодичних

видань. До періодичних

видань відносяться газети й журнали. Чому вони періодичні? А тому, що виходять друком

регулярно, через певні

визначені проміжки часу.

03.11.2016

Содержимое разработки

СТОРІНКАМИ ДИТЯЧИХ ЖУРНАЛІВ Зеленюк І.Ю., вчитель- методист ЗОШ№41 м.Маріуполя

СТОРІНКАМИ

ДИТЯЧИХ ЖУРНАЛІВ

Зеленюк І.Ю., вчитель- методист ЗОШ№41

м.Маріуполя

ЩО ТАКЕ ПЕРІОДИЧНІ ВИДАННЯ?   У бібліотеках, крім книжкового фонду, є фонд періодичних видань. До періодичних видань відносяться газети й журнали. Чому вони періодичні? А тому, що виходять друком регулярно, через певні визначені проміжки часу.

ЩО ТАКЕ ПЕРІОДИЧНІ ВИДАННЯ?

У бібліотеках, крім

книжкового фонду, є

фонд періодичних

видань. До періодичних

видань відносяться газети й журнали. Чому вони періодичні? А тому, що виходять друком

регулярно, через певні

визначені проміжки часу.

ЗНАЙДІТЬ КОЖНУ ТРЕТЮ БУКВУ І ПРОЧИТАЙТЕ СЛОВО  мтжосупчрсунаоаяюл л а н р ж у

ЗНАЙДІТЬ КОЖНУ ТРЕТЮ БУКВУ І

ПРОЧИТАЙТЕ СЛОВО

мтжосупчрсунаоаяюл

л

а

н

р

ж

у

ЖУРНАЛ – це періодичне видання, яке виходить під постійною назвою, має свої рубрики, містить статті з різних питань.

ЖУРНАЛ – це періодичне видання, яке виходить під постійною назвою, має свої рубрики, містить статті з різних питань.

с с с с с с с я я я я я я я м м м м м м м р р р р р р р п а п а п а а п п а а п п а й й й й й й й с і і с і с і с с с с і і і л л л л л л л в в в в в в в б б о о б б б б о о о о о б я з з я я я з з я з я з з я ч ч ч ч ч ч ч ж а ж а а а а ж ж ж а а ж ж н н н н н н н н н н н н н н т т т т т т т с с с я с с я я я с я я я с р р р я р я я я р я я р я р к а к к к а а а а к а а к к б б б б б б б в т т в в т т т т т в в в в ш ш й й ш ш й й й й ш ш й ш о о о о о о о л л л е е е е л л л е е е л н н н і і н і н н і і і н і ф к к ф ф к к ф ф ф к к к ф у у у у у у у ж н н ж ж ж н н н н ж ж н ж и о и о и и о о о о о и и и щ щ щ щ щ щ щ к н н н к к н к н н к к к н к е о о о к е е к к к о е о к о е е к е о ь ь ь ь ь ь ь а а к к к а а а а к к к к а д д д д д д д к ю ш ш к ш ю ю ш ю ю ш к к ю ш ю к к к ш а а а а а а а і і і і і і і ї ї ї ї ї ї ї

с

с

с

с

с

с

с

я

я

я

я

я

я

я

м

м

м

м

м

м

м

р

р

р

р

р

р

р

п

а

п

а

п

а

а

п

п

а

а

п

п

а

й

й

й

й

й

й

й

с

і

і

с

і

с

і

с

с

с

с

і

і

і

л

л

л

л

л

л

л

в

в

в

в

в

в

в

б

б

о

о

б

б

б

б

о

о

о

о

о

б

я

з

з

я

я

я

з

з

я

з

я

з

з

я

ч

ч

ч

ч

ч

ч

ч

ж

а

ж

а

а

а

а

ж

ж

ж

а

а

ж

ж

н

н

н

н

н

н

н

н

н

н

н

н

н

н

т

т

т

т

т

т

т

с

с

с

я

с

с

я

я

я

с

я

я

я

с

р

р

р

я

р

я

я

я

р

я

я

р

я

р

к

а

к

к

к

а

а

а

а

к

а

а

к

к

б

б

б

б

б

б

б

в

т

т

в

в

т

т

т

т

т

в

в

в

в

ш

ш

й

й

ш

ш

й

й

й

й

ш

ш

й

ш

о

о

о

о

о

о

о

л

л

л

е

е

е

е

л

л

л

е

е

е

л

н

н

н

і

і

н

і

н

н

і

і

і

н

і

ф

к

к

ф

ф

к

к

ф

ф

ф

к

к

к

ф

у

у

у

у

у

у

у

ж

н

н

ж

ж

ж

н

н

н

н

ж

ж

н

ж

и

о

и

о

и

и

о

о

о

о

о

и

и

и

щ

щ

щ

щ

щ

щ

щ

к

н

н

н

к

к

н

к

н

н

к

к

к

н

к

е

о

о

о

к

е

е

к

к

к

о

е

о

к

о

е

е

к

е

о

ь

ь

ь

ь

ь

ь

ь

а

а

к

к

к

а

а

а

а

к

к

к

к

а

д

д

д

д

д

д

д

к

ю

ш

ш

к

ш

ю

ю

ш

ю

ю

ш

к

к

ю

ш

ю

к

к

к

ш

а

а

а

а

а

а

а

і

і

і

і

і

і

і

ї

ї

ї

ї

ї

ї

ї

  КОЛИ І ДЕ ВИНИК ПЕРШИЙ  ДИТЯЧИЙ ЖУРНАЛ? Першим в Україні ілюстрованим художньо-педагогічним журналом для дітей та молоді був «Дзвінок». Виходив у Львові (1890 – 1914) двічі на місяць. У ньому вперше побачили світ твори для дітей Івана Франка, Лесі Українки, Леоніда Глібова, Михайла Коцюбинського, Олени Пчілки та ін. У Києві (1908 – 1914) Олена Пчілка видавала своїм коштом журнал для українських дітей «Молода Україна»)

КОЛИ І ДЕ ВИНИК ПЕРШИЙ ДИТЯЧИЙ ЖУРНАЛ?

Першим в Україні ілюстрованим художньо-педагогічним журналом для дітей та молоді був «Дзвінок». Виходив у Львові (1890 – 1914) двічі на місяць. У ньому вперше побачили світ твори для дітей Івана Франка, Лесі Українки, Леоніда Глібова, Михайла Коцюбинського, Олени Пчілки та ін. У Києві (1908 – 1914) Олена Пчілка видавала своїм коштом журнал для українських дітей «Молода Україна»)

Про тварин і природу Літературні Про мистецтво, творчість Комікси, гуморис-тичні Науково- популярні журнали

Про тварин і природу

Літературні

Про мистецтво,

творчість

Комікси, гуморис-тичні

Науково- популярні

журнали

  Літературні

Літературні

«Барвінок»  Один із «найстаріших» в Україні дитячих журналів для учнів початкових класів. Тематика рубрик : „ Хто? Що? Як? Де? Коли? Чому?”, „ Що в імені твоєму?”, „Роботоленд”, „ Марочка від поштарочки”, „Банк усіляких цікавинок”, „Наш скарб – рідна мова”, „З торбинки дядечка запитальника”, „Це твоя Україна”, „Книга золотих казок”, „ Місто ідеальних взаємин” та інші.

«Барвінок»

Один із «найстаріших» в Україні дитячих журналів для учнів початкових класів. Тематика рубрик :

Хто? Що? Як? Де? Коли? Чому?”,

Що в імені твоєму?”, „Роботоленд”,

Марочка від поштарочки”, „Банк усіляких цікавинок”, „Наш скарб – рідна мова”, „З торбинки дядечка запитальника”, „Це твоя Україна”, „Книга золотих казок”,

Місто ідеальних взаємин” та інші.

«Малятко»  Найстаріший український журнал. Його читали бабусі й дідусі, потім мами і тата сучасної малечі. У журналі знайшло своє місце як українська народна творчість,так і творчість класиків і сучасників української дитячої літератури. традиційні рубрики “Малятка” – “Калинчине віконце”, “Прочитай сам”, “Маляткова пошта”, “Незабутні Маляткові друзі” та ін.

«Малятко»

Найстаріший український журнал. Його читали бабусі й дідусі, потім мами і тата сучасної малечі. У журналі знайшло своє місце як українська народна творчість,так і творчість класиків і сучасників української дитячої літератури. традиційні рубрики “Малятка” – “Калинчине віконце”, “Прочитай сам”, “Маляткова пошта”, “Незабутні Маляткові друзі” та ін.

  Про мистецтво, творчість

Про мистецтво, творчість

«Джміль»   Дитячий мистецький журнал. Знайомить читачів з азами живопису, музики і літератури. Матеріали журналу направлені на розвиток художньої культури, зв’язного мовлення, акторських здібностей, логіки.Тут можна знайти тексти дитячих пісень з нотами, уроки танців.

«Джміль»

Дитячий мистецький журнал. Знайомить читачів з азами живопису, музики і літератури. Матеріали журналу направлені на розвиток художньої культури, зв’язного мовлення, акторських здібностей, логіки.Тут можна знайти тексти дитячих пісень з нотами, уроки танців.

«Умійко»   Журнал для розвитку творчих здібностей у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Друкує багато саморобок, ігор, вишивок, розфарбовок тощо.

«Умійко»

Журнал для розвитку творчих здібностей у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Друкує багато саморобок, ігор, вишивок, розфарбовок тощо.

  Про тварин і природу

Про тварин і природу

«Шишкин ліс»   Яскравий щомісячний журнал, на сторінках якого жи вуть веселі та допитливі мешканці.  Яскраві ілюстрації та добрі казки, оповідання відкривають таємниці навколишнього світу.

«Шишкин ліс»

Яскравий щомісячний журнал, на сторінках якого жи вуть веселі та допитливі мешканці.

Яскраві ілюстрації та добрі казки, оповідання відкривають таємниці навколишнього світу.

«Яблунька»   Розважально-пізнавальний журнал для дітей „Яблунька” видається з 1997 року. Для всіх веселих, розумних, допитливих та кмітливих: захоплюючі розповіді про таємниці природи, історії походження тварин та рослин, казки та легенди, нескладні рецепти смачних страв на „Веселій кухні”, адреси для листування у рубриці „Шукаю друзів”, школа здоров’я та гарних манер, святкові вітання та привітання із Днем народження.

«Яблунька»

Розважально-пізнавальний журнал для дітей „Яблунька” видається з 1997 року. Для всіх веселих, розумних, допитливих та кмітливих: захоплюючі розповіді про таємниці природи, історії походження тварин та рослин, казки та легенди, нескладні рецепти смачних страв на „Веселій кухні”, адреси для листування у рубриці „Шукаю друзів”, школа здоров’я та гарних манер, святкові вітання та привітання із Днем народження.

  Науково - популярні

Науково - популярні

«Колосок»    Український щомісячний науково-популярний природничий журнал для дітей та юнацтва.  Основні рубрики журналу: . Жива природа Наука і техніка Планета Земля Логіка і кмітливість Про все на світі Поштова скринька

«Колосок»

  Український щомісячний науково-популярний природничий журнал для дітей та юнацтва. 

Основні рубрики журналу: .

  • Жива природа
  • Наука і техніка
  • Планета Земля
  • Логіка і кмітливість
  • Про все на світі
  • Поштова скринька

«Вулик»   Спонукає до винахідливості, нестандартних рішень, веселих витівок і перипетій.  Рубрики журналу: «Школа Гідності», «Криниця легенд», «Логічні розваги», «Лабораторія відкриттів», «Академія Магії», «Лісові цікавинки», «Мовленнєві розваги», «Лісова ігротека».

«Вулик»

Спонукає до винахідливості, нестандартних рішень, веселих витівок і перипетій.

Рубрики журналу: «Школа Гідності», «Криниця легенд», «Логічні розваги», «Лабораторія відкриттів», «Академія Магії», «Лісові цікавинки», «Мовленнєві розваги», «Лісова ігротека».

«Стежка»   Пізнавальний журнал для дітей 6-10 років.  Головним героєм кожного журналу є мультиплікаційний або казковий герой.  Поряд із цікавими логічними завданнями тут є сторінки із вивчення англійської мови, відомості про рослинний та тваринний світ.

«Стежка»

Пізнавальний журнал для дітей 6-10 років.

Головним героєм кожного журналу є мультиплікаційний або казковий герой.

Поряд із цікавими логічними завданнями тут є сторінки із вивчення англійської мови, відомості про рослинний та тваринний світ.

«Пізнайко»   Розвиваючий пізнавальний журнал для сучасних дітей віком від 6 років.  Подорожі, пригоди, логічні завдання, народознавство, конкурси з призами в кожному номері журналу, а також можливість водночас вивчати англійську і російську мови. Великі настільні ігри.

«Пізнайко»

Розвиваючий пізнавальний журнал для сучасних дітей віком від 6 років.

Подорожі, пригоди, логічні завдання, народознавство, конкурси з призами в кожному номері журналу, а також можливість водночас вивчати англійську і російську мови. Великі настільні ігри.

  Комікси, гумористичні

Комікси, гумористичні

, «Ухтишка»   Перший і поки єдиний в Україні товстий глянцевий дитячий журнал. «Ухтишка» – це веселі історії, вірші, анекдоти і цікаві статті про все на світі.

,

«Ухтишка»

Перший і поки єдиний в Україні товстий глянцевий дитячий журнал. «Ухтишка» – це веселі історії, вірші, анекдоти і цікаві статті про все на світі.

 Посилання для вчителів та учнів Дитячий журнал «Пізнайко» - http://posnayko.com.ua/  Журнал «Маленька фея та сім гномів» - http://feya.net.ua/  Журнали «Ангелятко» та «Ангеляткова наука» - http://www.angelyatko.com.ua/main.php  Всеукраїнський науково-популярний природничий журнал для дітей «Колосок» - http://kolosok.org.ua/  Журнал «Жирафа Рафа» - http://rafaclub.net/  Пізнавально-розважальний дитячий журнал «Стежка» - http://stezhka.com.ua/ Дитячий журнал «Равлик» - http://www.ravlyk.net.ua/ Дитячий журнал «Джміль»- http://jmil.com.ua/ Журнал «Смайлик» - http://presa.ua/osvita-ditjachi-vidannja/ditjachi-ta-molodizhni-vidannja/smajlik.html Дитячий журнал «Домовичок» - https://www.facebook.com/журнал-домовичок-1598029477141878/ Журнал «Барвінок» - http://www.barvinok.info/ Дитячий пізнавально-ігровий журнал «Котя» - http://kotya.com.ua/ Дитячий журнал «Умійко» - http://umeyka.com/ Журнал «Крилаті» - http://www.krylati.org/krylati/    

Посилання для вчителів та учнів

Дитячий журнал «Пізнайко» - http://posnayko.com.ua/

Журнал «Маленька фея та сім гномів» - http://feya.net.ua/

Журнали «Ангелятко» та «Ангеляткова наука» - http://www.angelyatko.com.ua/main.php

Всеукраїнський науково-популярний природничий журнал для дітей «Колосок» - http://kolosok.org.ua/

Журнал «Жирафа Рафа» - http://rafaclub.net/

Пізнавально-розважальний дитячий журнал «Стежка» - http://stezhka.com.ua/

Дитячий журнал «Равлик» - http://www.ravlyk.net.ua/

Дитячий журнал «Джміль»- http://jmil.com.ua/

Журнал «Смайлик» - http://presa.ua/osvita-ditjachi-vidannja/ditjachi-ta-molodizhni-vidannja/smajlik.html

Дитячий журнал «Домовичок» - https://www.facebook.com/журнал-домовичок-1598029477141878/

Журнал «Барвінок» - http://www.barvinok.info/

Дитячий пізнавально-ігровий журнал «Котя» - http://kotya.com.ua/

Дитячий журнал «Умійко» - http://umeyka.com/

Журнал «Крилаті» - http://www.krylati.org/krylati/

 

 

-80%
Курсы повышения квалификации

Пути совершенствования работы библиотекаря образовательной организации в современных условиях

Продолжительность 72 часа
Документ: Удостоверение о повышении квалификации
4000 руб.
800 руб.
Подробнее
Скачать разработку
Сохранить у себя:
Презентація до уроку позакласного читання" Сторінками дитячих журналів" (13.53 MB)

Комментарии 0

Чтобы добавить комментарий зарегистрируйтесь или на сайт