| Күні:10.03.2017ж Сынып: 1 «Ә» | Қатысқандар саны: 17 Қатыспағандар саны: | |||||||
| Пәні: Мектеп: Мұғалімнің есімі: | Сауат ашу №105 Ержанова Жазира | |||||||
| Сабақтың тақырыбы | Нәтиже сабақтар. Мен не үйрендім? | |||||||
| Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 1.7 Тыңдалған материал бойынша өз пікірін айту 1.8 Берілген тақырыпқа әңгіме құрап айту 1.9 Сөздерді, дыбыстарды орфоэпиялық нормаларға сәйкес дұрыс айту | |||||||
| Сабақтың мақсаттары | Барлығы: Жаңа білімді меңгереді. Көбі: Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды. Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады. | |||||||
| Жетістік критерийлері | Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады. | |||||||
| Құндылықтарды дарыту | Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. | |||||||
| Пәнаралық байланыс | Өнер, ана тілі сабағы | |||||||
| АКТ қолдану дағдылары | Аудиожазба , таныстырылым. | |||||||
| Тілдік құзыреттілік | Мұғалім-учительница | |||||||
| Сабақ барысы | ||||||||
| Кезең дер | Уақыт | Мұғалім не істейді? | Оқушылар не істейді? | Бағалау | Ресурс тар | |||
| Кіріспе | 5мин | Сергіту сәті. 2 мин Психологиялық дайындық.Шаттық шеңбері. Оқушылармен сәлемдесу.Үш тілде амандасу. Бүгінгі көңіл-күйді сұрау Өткен сабақты қайталау «Сұрақ-жауап» әдісі 3 мин -Дыбыстар нешеге бөлінеді? 2-ге -Дауысты дыбыс,дауыссыз дыбыс Дауысты дыбыстарды қандай дөңгелекшемен белгілейміз? -Қызыл -Дауыссыз дыбыстарды ше? -Көк -Буын дегеніміз не? -Сөзде қанша дауысты дыбыс болса,сонша буын болады.
| Сергіту сәтін жасайды.
Сұрақтарға жауап береді. | Смайлик
Жұлдыз ша | Қима –қағаз дар | |||
| Ой қозғау | 5 мин | Жұмбақ шешу 1)Білімнің жол басшысы, Шәкірттің қолбасшысы. Мұғалім 2)Шәкіртке жанашыр, Мейірман кім,жаны салы? Ұстаз 3)Ұшымен қазық, Тор көзді жазық Үстіне өттім, Асыл сөз жазып. Дәптер 4)Үстіндегі есігі, Өзі орындық,әрі үстел, Оқушылар бесігі. Парта 5)Төрт қырлы,өзі аппақ, Тақтадағы ізі аппақ. Бор | Жұмбақтарды шешеді
| смайлик | Сурет тер | |||
| Іс-әрекет | 25 мин
5 мин
2 мин
| Бүгінгі күннің ретімен тақырыпты жазады Тақтамен жұмыс Жазылым Дәптермен жұмыс
Менің мектебім сөзіне топтастыру
Оқулықпен жұмыс
№1.Өлеңді рөлмен оқы 1)Хормен оқу 2)Тізбектей оқу
№2.Көп нүктенің орнына керекті сөзді қой Кітап-білім бұлағы, Білім-өмір шырағы
Сергіту сәті Топтық жұмыс 1 топ-Мектеп,оқушы,кітап 2 топ-сынып,бор,күнделік 3 топ-ұстаз,дәптер,оқулық
№3Мәтінді түсініп оқы
Жазылым Дәптермен жұмыс
«Ыстық орындық» әдісі
-Дыбыстар нешеге бөлінеді? -Дыбыс дегеніміз не? -Әріп дегеніміз не? -Буын дегеніміз не?
Бағалау: |
Бүгінгі күннің реті мен тақырыпты жазады
Мектеп туралы білгендерін жазады
Өлеңді мәнерлеп оқиды
Көп нүктенің орнына тиісті сөзді қояды
Сергіту сәтін жасайды
Берілген тапсырманы топпен орындайды
Мәтінді оқиды
Дәптердегі берілген сөздерді жазады
Сұрақтарға жауап береді | Шапа лақ
Мадақ тау
шапалақ
От шашу
мадақтау
мадақтау
смайлик
|
Сурет тер
Қима қағаз
Қима қағаз
Жұмыс дәптері
| |||
| Сабақтың соңы 2 минут
| Рефлексия
Не сәтті болды? Не сәтсіз болды? | Желкенді кеме | ||||||
| Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз?
| Пәнаралық байланыс Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы | ||||||
| Қолдау көрсету. Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. |
Оқушылар өздері жасаған бет-бейнелеріне қарап бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді, көңілсіз, ашулы)
| Өнер, ана тілі сабағы Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. | ||||||




Мен не үйрендім? (66.83 KB)

