Материал на украинском языке.
Цілі уроку:
Освітні:
- забезпечити в ході уроку засвоєння правил використання часу Present simple на прикладі дієслова like;
- продовжити формування таких спеціальних вмінь по предмету як читання літери Іі у відкритому складі;
- проконтролювати такі загальнонавчальні уміння і навички як заповнення таблиць, виконання проблемних завдань;
- створити умови для відпрацювання навичок та умінь у читанні, письмі, говорінні, сприйнятті мови на слух;
- створити умови для відпрацювання навичок аналізу такого граматичного явища, як використання дієслова like у Present simple;
- актуалізувати знання лексики по темі «Їжа», «Спорт»;
- розширити загальний та філологічний кругозір учнів.
Розвиваючі:
- створити умови для розвитку комунікативних навичок через різноманітні види мовленнєвої діяльності (монологічна, діалогічна мова;
- створити умови для розвитку таких аналітичних здібностей учнів, як уміння аналізувати, узагальнювати пізнавальні об'єкти, робити висновки;
- створити умови для розвитку пам'яті, уваги, уяви;
- сприяти формуванню самостійної пізнавальної діяльності
- сприяти розвитку умінь здійснювати рефлексивну діяльність.
Виховні:
- сприяти розвитку культури взаємовідносин при роботі в парах, групах, колективі;
- сприяти формуванню толерантності у ставленні до культури свого та інших народів
- сприяти розвитку естетичного смаку, культури мовлення;
- сприяти розвитку інтересу до вивчення іноземної мови;
- сприяти підвищенню рівня мотивації на уроках через засоби навчання;
- сприяти вихованню культури спілкування, потреби в самовихованні.
Обладнання:
-Підручник
-Дошка
-Роздатковий матеріал
-Картки
-Ноутбук
-Проектор
-Малюнки
- Мікрофон
Хід уроку
І. Організаційний момент.
Привітання.
T: Good morning, boys and girls.
Р: Good morning, good morning,
Good morning to you!
Good morning, good morning,
We are glad to see you!
T: And Iam glad to see you too. How are you?
P: I am fine. How are you?
T: I am fine too. Sit down.
Введення в іншомовну атмосферу.
T: What is the date today?
P: Today it is Friday the twenty ninth of January/
T: What is the day today?
P:It is Friday?
T: What is the weather like today?
P: It is cold. It is snowing. It is cloudy. It is not sunny.
Фонетично-артикуляційна розминка.
T: Look at the cards and read the words.
P:Bike, ride, hike, bite, fine, wise, pipe, time, side, Mike, mine, like, life, kite, five, hide, nine, mime.
T: Well done. Now, who wants to read the tongue twister?
P:Little Mike left his bike like Tike at Spike's.
Hi! I’m Mike. I’m nine. I have got a kite. I like to ride a bike.
T: Now, read a poem.
My kite
I have got a kite.
My kite is white.
My kite is in the sky.
Fly high my kite!
Fly high white kite!
T: Welldone
ІІ. Перевірка виконання учнями домашнього завдання практичного характеру
перевірка, оцінка і корекція раніше засвоєних знань, навичок і вмінь;
відтворення і корекція опорних знань учнів.
T: Now children, look at the blackboard and put the letters in the words in the right order.
Buy, like, football, basketball, tennis, swimming, clothes.
T:Now match parts of sentences and translate them.
I like like football.
He doesn’t like tennis.
Do not like sweets.
We swimming.
You do you like cakes?
<img alt="Конспект урока по английскому языку Мої уподобання. Використання часу Present simple на прикладі дієслова like" "="" data-cke-saved-src="https://videouroki.net/img/files/uf/2016/02/98728248-1454656657.jpg" src="https://videouroki.net/img/files/uf/2016/02/98728248-1454656657.jpg" style="width: 640px; height: 499px;">
V. Осмислення, узагальнення і систематизація нових знань.
Гра «Відкритий мікрофон»
В таблиці в учнів намальовано що вони та їх друзі люблять та не люблять.
T: Take a microphone and say, what do you and your friend like and don’t like.
VI. Рефлексія.
Учні по колу висловлюються одним реченням, обираючи початок фрази з рефлексивногоекрана на дошці:
сьогоднія довідався. . .
булоцікаво. . .
буловажко. . .
я виконувавзавдання. . .
я зрозумів, що. . .
тепер я можу. . .
я відчув, що. . .
я навчився. . .
у мене вийшло . . .
я зміг. . .
я не зміг….
я-спробую. . .
мене здивувало. . .
урокдавменідляжиття. . .
T: You worked very well and have such marksas…
VII. Повідомленнядомашньогозавдання.
T: At home you should make a project about your likes and dislikes.
Дома зробіть проект на тему мої уподобання т а уподобання мого друга, а також проведіть дослідження хто і що не любить.
Good bye. See you.
Весь материал - смотрите документ.