| САБАҚ: Ағылшын тілі. | Мектеп: «Айнабұлақ» негізгі орта мектебі | |||||||||||||||
| Күні:6.04.2017.жыл | Мұғалімнің аты-жөн: Ташметова Гулирух Абдижаппаровна | |||||||||||||||
| Сынып :5 | Қатысқандар: 10 | Қатыспағандар:0 | ||||||||||||||
| Сабақтың тақырыбы:
| About the past Grammar: Past Simple Tense
| |||||||||||||||
|
About the past | ||||||||||||||||
| Сабақ негізделген оқу мақсаттары | Past simple; өткен шақ туралы түсінік бере отырып СТО қабілеттерін арттыру. | |||||||||||||||
| Сабақтың мақсаттары.
| ●Барлық оқушылар: орта деңгей | |||||||||||||||
| ||||||||||||||||
| ● Оқушылардың басым бөлігі: белсенді болады | ||||||||||||||||
| 2. Берілген тапсырмаларды басқалардың көмегісіз орындай алады. грамматикалық ережелермен таныса отырып,жаттығулар орындайды | ||||||||||||||||
| ● Кейбір оқушылар: дарынды және талантты | ||||||||||||||||
| ||||||||||||||||
| Тілдік мақсат
| Оқушылар: | |||||||||||||||
| Оқушылар жазуды , жаттығу жұмыстарын орындай алады. | ||||||||||||||||
| Негізгі сөздер мен тіркестер: | ||||||||||||||||
| ||||||||||||||||
| Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: | ||||||||||||||||
| Талқылауға арналғанан тапсырмалар | ||||||||||||||||
| to be феъли
| ||||||||||||||||
| Сіз неліктен......екенін айта аласыз ба? | ||||||||||||||||
| Was he late? Where they late? | ||||||||||||||||
| Жазылым бойынша ұсыныстар | ||||||||||||||||
| Сызықтар орнына was немесе were етістігін қой.
| ||||||||||||||||
| Алдыңғы тақырып | Learn the words | |||||||||||||||
| Жоспар | ||||||||||||||||
| Жоспар ланған уақыт | Жоспарланған тапсырмалаp: | Мақсаты | Ресурстар | |||||||||||||
| Сабақтың басы 3 мин
3 мин
5мин Сабақтың ортасы 12мин
5мин
2мин
5мин
5мин
|
Сабақта оқушылар ынтымақтастық орнату үшін шаттық шеңбер құру арқылы бастаймын. Мысалы I wish you health, I wish you good luck, I wish you long life,…
«Сиқырлы сандық» әдісі арқылы топқа біріктіремін. Үй тапсырмасын сұрау «ақылды доп» әдісі арқылы үй тапсырмасын сұраймын. Мұнда оқушыларға доп лақтырып сөз айтамын, оқушылар сол сөздің аудармасын айтып допты қайта лақтырады. Жаңа сабақ: About the past I was eating my lunch I was feeling very happy We were sitting at home We were nice to be alone. Сабақты оқушылар сыни тұрғыдан ойлауын қалыптастыру үшін «кинометафора»әдісі арқылы бастаймын, онда топдағы оқушылар “Past simple ”тұралы видео көреді және ойларын еркін айтады,сұрақ қоя отырып, дәлілдейді ,әңгімелесіп талдайды. Cөздікпен жұмыс Жаңа сөздерді тақтаға жазып бір- екі рет оқып беремін, оқушылар есте сақтап қалғанын тексеру мақсатында өздеріге жаңа сөздерді оқытамын. Сөздік дәптерлеріге көшіріп жазады. Сергіту сәті Оқулықпен жұмыс Exercise3.Complete the table
Карточкалар мен жұмыс “ Кім шапшаң” Сызықтар орнына was немесе were етістігін қой.
Сәйкестендір
|
Үй тапсырмасын пысықтау Жаңа тақырып мазмұнын жан- жақты ашуға үйрету Топта жұмыс жасауға сыни ойлануға, өз пікірін еркін айтуға және сөйлеуге үйрету Оқушыларды оқулықпен жұмыс істеуге үйрету. | Қорап, түрлі-түсті гүлдер компютер АКТ оқулық карточка, маркерлер, | |||||||||||||
| Сабақтың соңы. 5 мин
| Қорытынды. Кері байланыс. «Кемені бояу» ойыны. Үйге тапсырма: ex. 4 p63 complete the poem
| Жаңа тақырыпты қаншалықты меңгергенін білу және қызығушылығын ояту | Стикер, Түрлі түсті қазаздар | |||||||||||||
| Қосымша ақпарат | ||||||||||||||||
| Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? | Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ-мен байланыс Құндылықтардағы байланыс | ||||||||||||||
| | | | ||||||||||||||
| Рефлексия Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау нәтижелері тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішіндеүлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? | Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз | |||||||||||||||
| | ||||||||||||||||
| Қорытынды бағамдау Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да,оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады (оқытуды да,оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? | ||||||||||||||||






esterday Бір ай бұрын
Разработка урока на тему "About the past" (586 KB)

