|
|
|
«М.О.Әуезов атындағы педагогикалық колледжі» КМҚК
Сабақ жоспары
Сабақтың тақырыбы: Presentation the specific features of animals
Модуль /пән атауы___Шетел тілі
Дайындаған педагог ____Самалбаева Н.Р
2021 жылғы "__11-13_" _Наурыз_________
I.Жалпы мәліметтер
1 курс, 19ә,15 топ 2020-2021 оқу жылы_________________
Сабақтың типі: Жалғасы_________
II. Мақсаты, міндеттері:
Білімділік:
· Кәсіби білім алушыларға жануарлардың ерекшеліктері туралы жалпы түсінік беру.
· Кәсіби білім алушылардың сөздік қорын молайта отырып жалпы өткен шақты дұрыс қолдана білуге үйрету.
Тәрбиелік:
· Кәсіби білім алушылардың сөйлеу дағдыларын жетілдіру;
· Кәсіби білім алушылардың тақырып бойынша өз пікірін білдіру қабілетін жетілдіру;
Дамытушылық:
· Кәсіби білім алушылардың бақылау, талдау, салыстыру және қорыту қабілеттерін дамыту;
· Сөйлеу әрекетімен байланысты олардың ақыл-ой функцияларын дамыту: логикалық ойлау, есте сақтау, зейін, қабылдау;
II. Оқу сабақтары барысында білім алушылар игеретін кәсіби біліктердің тізбесі
II.1. Күтілетін нәтиже:
1) Сыни тұрғыдан ойлана алады
2) Байланыстырушы жаңа сөздерді қолдана алады
3) Олар мәтінді түсініп, дискуссия жасай алады
II. 2. Бағалау критерийі:
1)Тақырыпты толық ұғынып, сұрақтарға толық жауап беріп, сөйлемдерді дұрыс аударып, тапсырмалар толық орындалып қатесіз болса 90-100%
2) Сұрақтарға толық жауап беріп, аудармада қателері болса, тапсырма орындағанда 2-3қате болса 75-85%
3)Сұрақтар мен тапсырмаларда қате саны көп және аударма жұмысында қателер саны 5тен асса 55-70%
III. Сабақты жабдықтау
1 Оқу-әдістемелік құрал-жабдықтар, анықтамалық әдебиеттер
Aspect for Kazakhstan Grade 11 https://expresspublishing.kz/aspect-11/
2 Техникалық құралдар, материалдар
Interactive board Computer Смартфон
Аудио материалдар
IV. Сабақтың барысы
Start | Organizing moment. Teacher: Good morning, dear children! Pupils: Good morning, our teacher! Teacher: Are you ready for the lesson? Pupils: Yes, we are. Teacher: Fine! I am glad to hear it!
|
|
2min | Phonetic exercises
|
|
10 min | Checking up the home task |
|
2 min | New lesson - Analyzing the specific features of animals Discussion about wild animals
|
|
| New words Tail, teeth, fangs, paws, wings, ears, legs, claw |
|
Reading and listening 15 min | Squid There are more than 300 different types of squid that have been identified around the world. However, it is believed that many more exist out there. We simply haven’t been able to find them all and to identify them all yet. Those that we do know about have evolved along with other mollusks. They only live in the water but can be found in a variety of locations where the temperatures are from one range to the next. Their bodies are very soft which is why they tend to make a nice meal for so many predators. A squid has gills which is uses to breath through. Therefore it doesn’t have to go to the surface of the water for air. They have a very complex body design for a mollusk which makes them very fascinating. They are also simple enough to capture in the water. This is why so many fishermen use squid for bait. It is an attractive way for them to get a variety of fish.
Бағалау критерийі: 1)Мәтінді толық ұғынып, сұрақтарға толық жауап беріп, сөйлемдерді дұрыс аударып, тапсырмалар толық орындалып қатесіз болса 90-100% 2) Сұрақтарға толық жауап беріп, аудармада қателері болса, тапсырма орындағанда 2-3қате болса 75-85% 3)Сұрақтар мен тапсырмаларда қате саны көп және аударма жұмысында қателер саны 5тен асса 55-70% | https://expresspublishing.kz/aspect-11/ Audio
|
10 min | Past Simple Can/could Sometimes could is the past of can. We use could especially with: see hear smell taste feel remember understand
We also use could to say that somebody had the general ability or permission to do something:
Бағалау критерийі: 1)Тапсырманы толық ұғынып, сұрақтарға толық жауап беріп, сөйлемдерді дұрыс аударып, тапсырмалар толық орындалып қатесіз болса 90-100% 2) Сұрақтарға толық жауап беріп, аудармада қателері болса, тапсырма орындағанда 2-3қате болса 75-85% 3)Сұрақтар мен тапсырмаларда қате саны көп және аударма жұмысында қателер саны 5тен асса 55-70% |
|
5 min | Reflection
|
|
V. Hometask: Make a presentation