Бекітемін: Директордың оқу-тәрбие жұмыстары жөніндегі орынбасары
Г.Дөңесова
САБАҚ ЖОСПАРЫ
| Мұғалімнің аты-жөні: | Ибраимова Раушан Талғатқызы | |
| Күні: | 5.09.16 | |
| Сынып: | 5 «Ә», 5 «В» | |
| Пәні: | Математика | |
| Тақырыбы: | Кесінді . Кесіндінің ұзындығы. Есептер шығару | |
| Негізгі түйінді идея: | Кесіндінің анықтамасын біледі. Кесіндінің ұзындығын табу өлшеу әдістерін үйренеді.Сынық сызықтар ұғымынан мағлұматтар алады. | |
| Оқу мақсаты: | Кесінді, сынық сызықтар, Кесіндінің ұзындығын табу ұғымдарымен таныстыру | |
| Табыс критерийлері | ||
| Барлық оқушылар: Кесіндінің анықтамасын біледі | Көпшілік оқушылар: Кесіндінің ұзындығын өлшей алады | Жекелеген оқушылар: Кесіндінің өлшем бірліктерін бір-біріне айналдыра алады |
| Кезеңдер | уақыт | Мұғалімнің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |||||||||||||||||||
| Сабақты бастау. | 1 мин | Сергіту сәті. Психологиялық дайындық | Шаттық шеңбері (Ынтымақтастық орта қалыптастыру) Тілектер айтады. |
|
| |||||||||||||||||||
| Кіріспе | 11 мин | Ыстық картоп ойынымен үй тапсырмасын тексеру №34 (А)
| Оқушылар үйге берілген есептердің жауаптарын жылдам айтып шығады.
№41 (В) Б. Р. Й. Ә.
Т.
Е.
К.
| «Басбармақ» стратегиясы
| Сызғыш, карандаш, оқу дәптері, оқулық | |||||||||||||||||||
|
| 1 мин | Өлшем бірліктер арқылы топқа бөлу: м, км, дм, см | Өлшем бірліктерді таңдайды. Сол таңдаған өлшем бірліктер арқылы топқа бөлінеді | Қадағалау | Жетондар, қима қағаздар | |||||||||||||||||||
| Негізгі бөлім | 30 мин | №49 (А)
№51 (А) Жауабы:
| №58 (В)
Жауабы: 6 кесінді пайда болады.
№59 (В)
| Марапат арқылы бағалау
| Сызғыш, карандаш, оқу дәптері, оқулық | |||||||||||||||||||
|
| №52 (А)
№54 (А)
| №64 (С)
№54 (А) A) 50 м B) 75 см C) 2219 км
D) 18 мм |
|
| ||||||||||||||||||||
| Қорытынды бөлім | 1 мин | Үйге №65 (С), №67 (С), №68 (С), №69 (С) |
| Жиынтық баға қою | оқу дәптері, оқулық | |||||||||||||||||||
| 1 мин | Рефлексия. Қол көтеру арқылы |
|
| |||||||||||||||||||||












План урока Кесінді (21.02 KB)

