Сабақ жопары
| САБАҚ: Қазақ тілі | Мектеп: №151 ЖББМ | |
| Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: Уразова Х.Г. | |
| Сынып: 1 | Қатысқандар: 15 | Қатыспағандар: 0 |
| Сабақ тақырыбы | Жемістер мен көкөністер | |
| Сабақ мақсаттары | .4.1Мұғалімнің көмегімен тыңдаған материал не туралы екенін түсіну(тыңдалым). 2.1 сурет бойынша 2-3 сөйлем құрастыру (айтылым). 1.4 2.1Мұғалімнің көмегімен тыңдаған аудиовизуалды материалдар бойынша таныс заттардың атын жазу (жазылым). | |
| Бағалау критериилері | Оқушылар мұғалімнің көмегімен сұрақ-жауап арқылы материал не туралы екенін түсінеді. Жаңа сөздерді түсінеді, күнделікті қолданады. Сурет бойынша 2-3 сөйлем құрастыра алады. Аудиовизуалды материалдар бойынша таныс күнделікті көрген заттың атауын сипаттайды және сөз тіркестерін жазады. | |
| Ресурстар | Интербелсенді тақта,мозаика, қима қағаздағы суреттер. | |
| Ұйымдастыру кезеңі Психологиялық ахуал | Сәлеметсіз бе, балалар! Қазір, жылдың қай мезгілі? Сыныпты түгелдеу. Оқушылардың сабаққа дайындығын және қазақ тіліне деген құштарлығын білу. | |
| Алдыңғы оқу 5 минут | Веер және гармошка таратылып, ішінде сұрақтарға алдыңғы сабақ бойынша «Мерекелік дастарқан мәзірі» туралы жауап беру. | |
| Жоспар Басы 15 минут | Тапсырмалар: 1.Миға шабуыл әдісі. Мұғалім көкөністер мен жемістердің суреттерін береді. Оқушылар алған суреттерін себетке бөліп салады.
2. Жаңа сөздермен танысу. 3. Мозайка беріледі. Жемістердің кесінділері таратылып, оқушылар 3 топқа бөлінеді. 1-топ «Алма», 2-топ «Алмұрт», 3-топ «Шабдалы». 4. Егіздер әдісі: алма/қоңыр шабдалы/ қызыл картоп/сары пияз/қызғылт сары
| |
| (2 минут) | Сергіту сәтін көрсету(2минут) | |
| Дескриптор Блум таксономиясы Білу |
Жаңа сөздерді қабылдайды, есте сақтайды. | |
| Түсіну | Сурет арқылы жемістер мен көкөністерді біледі. | |
| Қолдану | Жемістер мен көкөністерге 2-3 сөз тіркестерін құрап жазады. | |
| Ортасы 3 минут | Стоп кадр әдісі сурет бойынша 2-3 сөйлем айтады және тақтаға жазады (мұғалім көмегімен)
| |
| Қосымша ақпарат Соңы 5 минут | Жеміс-жидектер туралы мультфильм көріп оқушылар өзара пікір талас құрады. Өз ойларын ортаға салады (кері байланыс). | |
| Саралау: 5 минут Үлгерімі төмен оқушылар жемістердің атауын атап, суретін салу. Үлгерімі жақсы оқушылар 2-3 сөйлем құру. | Бағалау: түрлі-түрлі смайликтер таратылады. Соны таңдап тақтаға жабыстырады. | Пән аралық байланыс: орыс тілі, бейнелеу, математика. |
| Рефлексия 3 минут
| Сабақ қызықты өтті. Оқушылар ризашылығын білдіреді. Мен өз мақсатыма жеттім. | |
| Қорытынды бағалау 3 минут | Кері байланыс. Ең жақсы айтқан оқушыларды таңдау, бас бармақ бойынша бағалау. Жаңа сөздермен танысу. Қызықты болды. | |
| Үйге тапсырма 2 минут | Жеміс-жидек атауларын жаттау. | |



Жемістер мен к?к?ністер (54.7 KB)

