Меню
Разработки
Разработки  /  Информатика  /  Презентации  /  Прочее  /  «Соціальні мережі За та Проти»

«Соціальні мережі За та Проти»

Презентация к воспитательному мероприятию тема:" Социальные сети За и Против",

для студентов 1 курса

26.04.2018

Содержимое разработки

Соціальні мережі Люди завжди прагнули спілкуватися одне з одним, а сьогодні багато хто робить це користуючись соціальними мережами.

Соціальні мережі

Люди завжди прагнули спілкуватися одне з одним, а сьогодні багато хто робить це користуючись соціальними мережами.

Що таке соціальна мережа? Соціальна мережа – це веб-сайт, який дозволяє тим, хто зареєстрований, спілкуватися з вибраною групою друзів, створювати групи за спільними інтересами Завдання такого сайту полягає у тому, щоб забезпечити користувачів всіма можливим шляхами для взаємодії один з одним - відео, чати, зображення, музика, блоги та інше.

Що таке соціальна мережа?

Соціальна мережа – це веб-сайт, який дозволяє тим, хто зареєстрований, спілкуватися з вибраною групою друзів, створювати групи за спільними інтересами

Завдання такого сайту полягає у тому, щоб забезпечити користувачів всіма можливим шляхами для взаємодії один з одним - відео, чати, зображення, музика, блоги та інше.

Сьогодні соціальні мережі в світі набрали таку популярність, що аудиторія деяких з них значно перевищила за чисельністю населення більшості країн.  А почалося все трохи більше 10 років тому, і сьогодні вже практично і неможливо відшукати таку людину, що могла б похвалитися Інтернетом, але не була би зареєстрована в жодній з соціальних мереж.

Сьогодні соціальні мережі в світі набрали таку популярність, що аудиторія деяких з них значно перевищила за чисельністю населення більшості країн.

А почалося все трохи більше 10 років тому, і сьогодні вже практично і неможливо відшукати таку людину, що могла б похвалитися Інтернетом, але не була би зареєстрована в жодній з соціальних мереж.

Перша подоба соціальних мереж з’явилося у середині дев’яностих років XX століття. З’явилися такі веб – інструменти, використання яких дозволяло встановлювати зв’язки між користувачами в рамках одного сайту Першу цеглину у фундаменті нового напрямку веб-сервісів заклав амерканський сайт Classmates.com , який відкрився у 1995 році, пропонуючи відшукати своїх однокласників та старих друзів. Через десять років, у 2005, шалений успіх MySpace призвів до швидкого розростання соціальних мереж та збільшення їх популярності серед користувачів.

Перша подоба соціальних мереж з’явилося у середині дев’яностих років XX століття. З’явилися такі веб – інструменти, використання яких дозволяло встановлювати зв’язки між користувачами в рамках одного сайту

Першу цеглину у фундаменті нового напрямку веб-сервісів заклав амерканський сайт Classmates.com , який відкрився у 1995 році, пропонуючи відшукати своїх однокласників та старих друзів.

Через десять років, у 2005, шалений успіх MySpace призвів до швидкого розростання соціальних мереж та збільшення їх популярності серед користувачів.

Завдяки такому винаходу як соціальні мережі люди з легкістю заводять нові знайомства, знаходять друзів за інтересами та просто приємно проводять час.

Завдяки такому винаходу як соціальні мережі люди з легкістю заводять нові знайомства, знаходять друзів за інтересами та просто приємно проводять час.

Найпопулярніші в світі соціальні мережі Найпопулярніша соціальна мережа в світі має назву MySpace.  Далі по рейтингу йде мережа Facebook. Сумарно ці мережі містять записи про ста мільярдів користувачів. Засновником мережі Facebook є Марк Цукерберг - наймолодший мільярдер, що зумів заробити гроші в мережі Інтернет.

Найпопулярніші в світі соціальні мережі

Найпопулярніша соціальна мережа в світі має назву MySpace.

Далі по рейтингу йде мережа Facebook. Сумарно ці мережі містять записи про ста мільярдів користувачів.

Засновником мережі Facebook є Марк Цукерберг - наймолодший мільярдер, що зумів заробити гроші в мережі Інтернет.

Українські соціальні мережі

Українські соціальні мережі

27 січня 2017 SMM-платформа Hootsuite разом з агентством We Are Social випустила звіт «Digital in 2017», в якому проаналізувала основні тенденції розвитку соціальних медіа.

27 січня 2017

SMM-платформа Hootsuite разом з агентством We Are Social випустила звіт «Digital in 2017», в якому проаналізувала основні тенденції розвитку соціальних медіа.

За останні 12 місяців глобальне проникнення інтернету зросло на 10% досягнувши 3,8 млрд користувачів всесвітньої мережі або 50% населення Землі

За останні 12 місяців глобальне проникнення інтернету зросло на 10% досягнувши 3,8 млрд користувачів всесвітньої мережі або 50% населення Землі

Інтернет-користувачів у глобальному вимірі стало на 50% більше. Користувачів соціальних мереж стало 2,8 млрд - Частка користувачів мобільних пристроїв майже 5 млрд - проникнення цих технологій на рівні 66%. З них активних користувачів мобільних пристроїв - 2,5 млрд, що складає 34% їх проникнення складає 37%. Рівень урбанізації населення за останні 12 місяців склав 54%.

Інтернет-користувачів у глобальному вимірі стало на 50% більше.

Користувачів соціальних мереж стало 2,8 млрд -

Частка користувачів мобільних пристроїв майже 5 млрд - проникнення цих технологій на рівні 66%.

З них активних користувачів мобільних пристроїв - 2,5 млрд, що складає 34%

їх проникнення складає 37%.

Рівень урбанізації населення за останні 12 місяців склав 54%.

Платформа Hootsuite прогнозує, що в наступному році збільшиться вплив відеоголошень в соціальних мережах. Також організації все більше інвестуватимуть у взаємодію з аудиторією в онлайн - режімі та вплив на неї. 

Платформа Hootsuite прогнозує, що в наступному році збільшиться вплив відеоголошень в соціальних мережах. Також організації все більше інвестуватимуть у взаємодію з аудиторією в онлайн - режімі та вплив на неї. 

Цікаві факти про соціальні мережі •  Кількість пошукових запитів в Google перевищила один мільярд на день. • Кожну секунду 8 людей на планеті стають частиною будь-якої з існуючих соціальних мереж. • 66% користувачів соціальних мереж використовують мобільні пристрої для спілкування в мережах.

Цікаві факти про соціальні мережі

Кількість пошукових запитів

в Google перевищила один мільярд на день.

Кожну секунду 8 людей на планеті стають частиною будь-якої з

існуючих соціальних мереж.

66% користувачів соціальних мереж використовують мобільні

пристрої для спілкування в мережах.

Кожна восьма пара взяла шлюб завдяки соціальним мережам. Кожне п’яте розлучення спричинене соціальними мережами. Для того, щоб досягнути 50 мільйонів користувачів, радіо знадобилось 38 років, телебаченню – 13, Інтернету – 4, а одній із соціальних мереж лише 9 місяців. 80% компаній шукають співробітників через соціальні мережі. Понад 70% батьків дружать зі своїми дітьми у соціальних мережах. 10 років – це середній вік, з якого починається користування соціальними мережами. Захоплення соціальними мережами призводить до підриву імунітету людини. Соціальні мережі – це основна причина підключення до Інтернету. Якби людина отримувала $ 1 за кожну статтю, розміщену в «Вікіпедії», вона би заробляла $ 156,23 за годину.  
  • Кожна восьма пара взяла шлюб завдяки соціальним мережам.
  • Кожне п’яте розлучення спричинене соціальними мережами.
  • Для того, щоб досягнути 50 мільйонів користувачів, радіо знадобилось 38 років, телебаченню – 13, Інтернету – 4, а одній із соціальних мереж лише 9 місяців.
  • 80% компаній шукають співробітників через соціальні мережі.
  • Понад 70% батьків дружать зі своїми дітьми у соціальних мережах.
  • 10 років – це середній вік, з якого починається користування соціальними мережами.
  • Захоплення соціальними мережами призводить до підриву імунітету людини.
  • Соціальні мережі – це основна причина підключення до Інтернету.
  • Якби людина отримувала $ 1 за кожну статтю, розміщену в «Вікіпедії», вона би заробляла $ 156,23 за годину.

 

Разом із тим 2016рік  оголив низку тривожних тенденцій та явищ, що стосуються інформаційного поля та цифрових технологій.

Разом із тим 2016рік  оголив низку тривожних тенденцій та явищ, що стосуються інформаційного поля та цифрових технологій.

Соціологічне дослідження Респондентам було запропоновано відповісти на 20 питань, в яких відобразити своє ставлення до соціальних мереж Анкетування Було опитано 85 студентів груп : Лс9-2-1, СС9-1-2 Фарм9-1-1, СС11-2-2

Соціологічне дослідження

Респондентам було запропоновано відповісти на 20 питань, в яких відобразити своє ставлення до соціальних мереж

Анкетування

Було опитано

85 студентів груп :

Лс9-2-1,

СС9-1-2

Фарм9-1-1,

СС11-2-2

Ваше ставлення до соціальних мереж ? нейтральне позитивне негативне

Ваше ставлення до соціальних мереж ?

нейтральне

позитивне

негативне

Одноклассники В яких соціальних мережах Ви зареєстровані ? ВКонтакте Connect Facebook

Одноклассники

В яких соціальних мережах Ви зареєстровані ?

ВКонтакте

Connect

Facebook

Електронну пошту Соціальні мережі і електронну пошту  Для передавання даних в Інтернеті Ви найчастіше використовуєте? Соціальні мережі

Електронну пошту

Соціальні мережі і електронну пошту

Для передавання даних в Інтернеті Ви найчастіше використовуєте?

Соціальні мережі

Більше 7 год Скільки часу щодня Ви проводите в соціальних мережах вцілому? меньше 1 год 5-7 год 2-4 год

Більше 7 год

Скільки часу щодня Ви проводите в соціальних мережах вцілому?

меньше 1 год

5-7 год

2-4 год

Засіб спілкування Дсжерело цікавої інформації Спосіб витрачання часу Місце для розваг Можливість знайомства з новими людьми Можливість самовираження Що для Вас є соціальні мережі?

Засіб спілкування

Дсжерело цікавої інформації

Спосіб витрачання часу

Місце для розваг

Можливість знайомства з новими людьми

Можливість самовираження

Що для Вас є соціальні мережі?

Чи потрібно закривати доступ до соціальних мереж в навчальних закладах? Так, обов’язково Ні, не потрібно Частково, в межах розумного

Чи потрібно закривати доступ до соціальних мереж в навчальних закладах?

Так, обов’язково

Ні, не потрібно

Частково, в межах розумного

Чи вважаєте Ви, що у Вас є «залежність» від соціальних мереж? ТАК НІ Частково

Чи вважаєте Ви, що у Вас є «залежність» від соціальних мереж?

ТАК

НІ

Частково

Спілкування в Соцмережах Погуляти з друзями Додатково підготуватися до занять Телебачення, музика Прочитати книгу Який варіант проведення вільного часу для Вас найбільш прийнятний

Спілкування в Соцмережах

Погуляти з друзями

Додатково підготуватися до занять

Телебачення, музика

Прочитати книгу

Який варіант проведення вільного часу для Вас найбільш прийнятний

Якщо завтра соціальна мережа стане платною, ви продовжите користуватися нею? Не знаю, важко відповісти Ні, я не збираюся витрачати гроші на всілякі дурниці Так, якщо ціни будуть помірними Так, не залежно від цін

Якщо завтра соціальна мережа стане платною, ви продовжите користуватися нею?

Не знаю, важко відповісти

Ні, я не збираюся витрачати гроші на всілякі дурниці

Так, якщо ціни будуть помірними

Так, не залежно від цін

Яку інформацію про себе Ви викладаєте в соціальній мережі? ПІБ, пару своїх фотографій і місце де я вчуся (працюю) т.д. Викладаю багато фотографій, всю інформацію про себе (інтереси, захоплення, улюблені фільми, і Заповнюю всі поля які там є, навіть якщо деколи вони до мене не відносяться Тільки необхідний мінімум Всю або майже всю інформацію про себе вигадую

Яку інформацію про себе Ви викладаєте в соціальній мережі?

ПІБ, пару своїх фотографій і місце де я вчуся (працюю) т.д.

Викладаю багато фотографій, всю інформацію про себе (інтереси, захоплення, улюблені фільми, і

Заповнюю всі поля які там є, навіть якщо деколи вони до мене не відносяться

Тільки необхідний мінімум

Всю або майже всю інформацію про себе вигадую

Pokemon Go Справжнім феноменом цифрового світу 2016 року стала онлайн-гра з елементами геолокації та доповненої реальності  Pokemon Go ,

Pokemon Go

Справжнім феноменом цифрового світу 2016 року стала онлайн-гра з елементами геолокації та доповненої реальності  Pokemon Go ,

Флешмоби Флешмоби Флешмоби Флешмоби Флешмо́б  (  англ.   flash mob  — «блискавична юрба», рухливий натовп, юрба)  Ідеологія класичного флешмоба: дотримується девізу «Флешмоб поза релігією, поза політикою, поза економікою».

Флешмоби

Флешмоби

Флешмоби

Флешмоби

Флешмо́б  (  англ.   flash mob  — «блискавична юрба», рухливий натовп, юрба)

Ідеологія класичного флешмоба: дотримується девізу «Флешмоб поза релігією, поза політикою, поза економікою».

Флешмоби Флешмоби Флешмоби Флешмоби Явище флешмоба почалося після того, як у жовтні 2002 вийшла книга социолога Говарда Рейнгольда ( «Розумний натовп: наступна соціальна революція»  У червні 2003 Роб Зазуета з Сан-Франциско, прочитавши Рейнгольда, створив сайт flocksmart.com, на якому перші мобери стали домовлятися про збори

Флешмоби

Флешмоби

Флешмоби

Флешмоби

Явище флешмоба почалося після того, як у жовтні 2002 вийшла книга социолога Говарда Рейнгольда ( «Розумний натовп: наступна соціальна революція»

У червні 2003 Роб Зазуета з Сан-Франциско, прочитавши Рейнгольда, створив сайт flocksmart.com, на якому перші мобери стали домовлятися про збори

Флешмоби Флешмоби Флешмоби Флешмоби Починаючи з 2008 року в Україні було започатковано новий вид флешмобів, зорієнтованих на груповий прояв протесту. Приклади флешпротестмобів: «Повернись до влади спиною», «На молодь забили», «Ми не будемо мовчати», «Постав двійку міністру за Рік молоді в Україні», «Спитай міністра де рік молоді», «Вдень з вогнем»

Флешмоби

Флешмоби

Флешмоби

Флешмоби

Починаючи з 2008 року в Україні було започатковано новий вид флешмобів, зорієнтованих на груповий прояв протесту. Приклади флешпротестмобів: «Повернись до влади спиною», «На молодь забили», «Ми не будемо мовчати», «Постав двійку міністру за Рік молоді в Україні», «Спитай міністра де рік молоді», «Вдень з вогнем»

Флешмоби Флешмоби Флешмоби Українська журналістка Анастасія Мельниченко в Соціальній мережі почала флешмоб, зізнавшись в тому, що неодноразово піддавалася насильству, при цьому сама себе відчувала винуватою.

Флешмоби

Флешмоби

Флешмоби

Українська журналістка Анастасія Мельниченко в Соціальній мережі почала флешмоб, зізнавшись в тому, що неодноразово піддавалася насильству, при цьому сама себе відчувала винуватою. ".

Флешмоби Флешмоби Флешмоби За кілька днів ідею підтримали тисячі жінок з України, Росії та інших російськомовних країн пострадянського простору. Вони наважилися написати те, про що не прийнято говорити вголос. Флешмоб в мережі під назвою  # яНеБоюсьСказать , привів до створення законопроекту про запобігання насильства щодо жінок та домашнього насильства.

Флешмоби

Флешмоби

Флешмоби

За кілька днів ідею підтримали тисячі жінок з України, Росії та інших російськомовних країн пострадянського простору. Вони наважилися написати те, про що не прийнято говорити вголос.

Флешмоб в мережі під назвою

# яНеБоюсьСказать , привів до створення законопроекту про запобігання насильства щодо жінок та домашнього насильства.

Флешмоби Флешмоби Флешмоби 21 травня 2017 року на «Книжковому Арсеналі» презентували книжку Анастасії Мельниченко «#ЯНеБоюсьСказати», яка вже встигла стати бестселером свого видавництва.  Авторка однойменної акції в інтернеті зібрала сотню історій різного роду насильства, щоб акцентувати увагу на кордонах, які в кожної людини різні і яких не можна порушувати. Книжка має дві частини: для дорослих та підлітків. 

Флешмоби

Флешмоби

Флешмоби

21 травня 2017 року на «Книжковому Арсеналі» презентували книжку Анастасії Мельниченко «#ЯНеБоюсьСказати», яка вже встигла стати бестселером свого видавництва.

Авторка однойменної акції в інтернеті зібрала сотню історій різного роду насильства, щоб акцентувати увагу на кордонах, які в кожної людини різні і яких не можна порушувати. Книжка має дві частини: для дорослих та підлітків. 

Ігри у соціальних мережах, які можуть забрати життя дітей і підлітків

Ігри у соціальних мережах, які можуть забрати життя дітей і підлітків

Гра «Біжи або помри»   має на увазі спробу суїциду, коли підліток повинен кинутися під автомобіль.

Гра «Біжи або помри»  

має на увазі спробу суїциду, коли підліток повинен кинутися під автомобіль.

В мережі набрала популярність гра «Синій кит», яка закликає підлітків до суїциду. Ця мережева гра більш складна.  Складається з трьох етапів.  Перший етап - від учасника вимагають нанести собі тілесні ушкодження, сфотографувати або робити це в онлайн режимі за допомогою камери. Також підлітки повинні виконувати інші завдання.   На другому етапі організатори гри збирають інформацію про гравця, його друзів і рідних. Таким чином, зловмисники можуть контролювати учасників.  Третій етап , найстрашніший, підліток повинен закінчити життя самогубством. Якщо він відмовляється, то організатори гри погрожують зробити щось погане з батьками дитини.

В мережі набрала популярність гра «Синій кит», яка закликає підлітків до суїциду. Ця мережева гра більш складна. 

Складається з трьох етапів. 

Перший етап - від учасника вимагають нанести собі тілесні ушкодження, сфотографувати або робити це в онлайн режимі за допомогою камери. Також підлітки повинні виконувати інші завдання.  На другому етапі організатори гри збирають інформацію про гравця, його друзів і рідних. Таким чином, зловмисники можуть контролювати учасників. 

Третій етап , найстрашніший, підліток повинен закінчити життя самогубством. Якщо він відмовляється, то організатори гри погрожують зробити щось погане з батьками дитини.

Думка психолога Подібні ігри набирають популярність серед підлітків. Подібна зацікавленість у дітей виникає при незадоволенні базових потреб. Їх всього три: любов - коли батьки люблять і піклуються про свою дитину, турбота - почуття захищеності, свобода - коли дитина може проявляти свої прагнення і досягати своїх цілей.     Якщо ці базові потреби не задовольняються, то дитина знаходить інші шляхи вирішення проблеми - деструктивні, як ці мережеві . 

Думка психолога

Подібні ігри набирають популярність серед підлітків.

Подібна зацікавленість у дітей виникає при незадоволенні базових потреб.

Їх всього три:

  • любов - коли батьки люблять і піклуються про свою дитину,
  • турбота - почуття захищеності,
  • свобода - коли дитина може проявляти свої прагнення і досягати своїх цілей.   Якщо ці базові потреби не задовольняються, то дитина знаходить інші шляхи вирішення проблеми - деструктивні, як ці мережеві
Висновок Людина надприродно радіє тому, що комусь сподобався його запис, фотографія, відео або музика.  Що можна зробити, щоб вилікувати залежність від соціальних мереж? Відзначимо, що це психологічна проблема, для когось вона може бути серйозною.  Конкретні рекомендації : Необхідно відволікати себе від комп’ютера. Можна зайнятися чим завгодно, головне щоб це не було пов’язано з комп’ютером або Інтернетом. Кращий варіант – зайнятися собою. Читати книги, фізичні вправи, прогулянки на свіжому повітрі, живе спілкування з друзями і близькими;  Ніколи не вживайте їжу сидячи біля комп’ютера. Людина зможе схуднути тільки тоді, коли вона буде помічати, скільки з’їдає. Теж саме з залежністю від соцмереж – дивлячись на екран монітора це зробити неможливо; Зараз існує безліч програм, які зможуть обмежити ваш час на тому чи іншому сайті.

Висновок

Людина надприродно радіє тому, що комусь сподобався його запис, фотографія, відео або музика.

Що можна зробити, щоб вилікувати залежність від соціальних мереж? Відзначимо, що це психологічна проблема, для когось вона може бути серйозною.

Конкретні рекомендації :

  • Необхідно відволікати себе від комп’ютера. Можна зайнятися чим завгодно, головне щоб це не було пов’язано з комп’ютером або Інтернетом. Кращий варіант – зайнятися собою. Читати книги, фізичні вправи, прогулянки на свіжому повітрі, живе спілкування з друзями і близькими;
  • Ніколи не вживайте їжу сидячи біля комп’ютера. Людина зможе схуднути тільки тоді, коли вона буде помічати, скільки з’їдає. Теж саме з залежністю від соцмереж – дивлячись на екран монітора це зробити неможливо;
  • Зараз існує безліч програм, які зможуть обмежити ваш час на тому чи іншому сайті.
-75%
Курсы дополнительного образования

Создание динамических веб-страниц с помощью PHP и MySQL

Продолжительность 72 часа
Документ: Cвидетельство о прохождении курса
4000 руб.
1000 руб.
Подробнее
Скачать разработку
Сохранить у себя:
«Соціальні мережі За та Проти» (21.84 MB)

Комментарии 0

Чтобы добавить комментарий зарегистрируйтесь или на сайт