Меню
Разработки
Разработки  /  Математика  /  Уроки  /  11 класс  /  Піраміда навколо нас

Піраміда навколо нас

Материал на украинском языке. Робота над проектом пов‘язана з вивченням теми: «Многогранники. Піраміда». Проект охоплює такі предмети як геометрія, історія, креслення та інформатика. Проект допомагає розвивати навички володіння комп’ютером і Інтернетом, а також пошукові здібності учнів.
29.11.2013

Описание разработки

Материал на украинском языке.

У проекті прийматимуть участь учні 11 класу. Робота над проектом пов‘язана з вивченням теми: «Многогранники. Піраміда». Проект охоплює такі предмети як геометрія, історія, креслення та інформатика. Проект допомагає розвивати навички володіння комп’ютером і Інтернетом, а також пошукові здібності учнів. Піраміди представляють великий  інтерес. В рамках проекту  учні вивчають піраміду як геометричне тіло,знаходять математичне обґрунтування геометричних таємниць піраміди,узнають про місцезнаходження пірамід і пірамідальних побудов на Землі, а також  їх зв'язок між собою; виясняють причини за якими піраміда визнана однією із досконалих форм; уточнюють можливості застосування пірамідальної форми у сучасному світі;учнями  буде представлена підтверджена практикою інформація  про можливість застосування правильних побудов пірамід в інтересах людини.

На початку вивчення теми учитель пояснює учням метод проектів. Проводить опитування знань учнів за 9 клас на вході. Учні заповнюють таблицю. При демонстрації презентації «Піраміда навколо нас» вчитель звертає увагу на  ключове , змістовні  та тематичні  питання  над  якими  їм доведеться працювати. Під час роботи над проектом учні  виконують пошук, аналіз, систематизацію, відбір необхідної інформації,компонування на слайдах, обирають спосіб презентації проекту, розподіляють ролі, планують роботу по створенню проекту, проводять невеликі міні-дослідження. Результатом роботи учнів може бути презентація, каркас  та креслення теплиці пірамідальної форми, написання  міні – твору.

Давній Єгипет

Релігія, міфологія, культура Давнього Єгипту. Давньоєгипетські міфи. Релігія в житті єгиптян.  Архiтектура та мистецтво.

Учень:    називає час утворення єдиної держави в Єгипті; імена найвідоміших фараонів, головних давньоєгипетських богів, заняття єгиптян, найважливіші досягнення давньоєгипетської культури;застосовує та пояснює на прикладах поняття і терміни: «суспільство», «суспільна піраміда», «фараон»,  «єгипетські піраміди»;наводить приклади відображення в міфах та релігії життя єгиптян, розвитку культури.

В процесі своєї діяльності учні вивчать основні поняття теми, розглянуть піраміду з різних точок зору компетентності, які формуються навчальним проектом в сфері самостійної діяльності, що ґрунтуються на засвоєнні способів  набуття знань із різних джерел інформації,  зможуть наводити приклади під час своєї доповіді з захисту проекту. Робота в проекті спонукатиме  розвивати в учнів творчу активність, вміння робити узагальнення на основі даних, які будуть одержанні в результаті досліджень, розвивати пізнавальну активність учнів, що приведе до розвитку комунікативних, пізнавальних навичок., розвивати цілісне уявлення про навколишній світ і взаємозв’язок природи та людини, уміння аналізувати необхідний матеріал, аргументовано викладати свій погляд та виховувати в учнів потяг до самовдосконалення .Учні  навчаться ефективно використовувати та розподіляти свій час, отримають навички роботи в групах,створять креслення побудови теплиці пірамідальної форми,створять презентацію, яка переконливо розповідає про переваги пірамідальної теплиці з іншими видами. В процесі виконання проекту відбувається формування наступних навичок:

Гнучкість та готовність до застосування необхідних знань, навичок та вмінь під час виконання завдання у групі.

Вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та  компетентно її оцінювати .

Розуміння етичних,правових питань, пов’язаних з доступом до та з використанням інформації.

Навички групової роботи

Після завершення проекту учні зможуть:

розпізнавати,досліджувати і розв’язувати проблемні ситуації із області математики, застосовуючи знання із різних областей науки;

прогнозувати результат;

формувати навички роботи в групі, навички публічного виступу;

набути навички самостійної роботи;

працювати творчо, конструювати, моделювати, проектувати та інше;

самостійно, критично мислити;

використовувати означення та властивості піраміди при розв’язанні геометричних задач.

Весь материал - смотрите документ.

Содержимое разработки

Intel® «Навчання для майбутнього»

Основний курс



Шаблон Плану вивчення теми



Автор

Модуль 1. Заповніть всі відомості про себе та навчальний заклад, в якому ви працюєте

Ім’я, по-батькові та прізвище


Бродяна Наталія Леонідівна

Назва навчального закладу


Благодатнівськая ЗОШ І-ІІІ ступенів

Місто, село, район, область


с.Благодатное , Амвросіївського району, Донецької області,

Відомості про тренінг

Модуль 1. Заповніть всі відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу


28.05.2012-02.06.2012

Тренери

Герман Артем Юрійович

Місце проведення тренінгу


ДоноблІППО

Опис навчальної теми


Назва

Піраміда навколо нас

Стислий опис

У проекті прийматимуть участь учні 11 класу. Робота над проектом пов‘язана з вивченням теми: «Многогранники. Піраміда». Проект охоплює такі предмети як геометрія, історія, креслення та інформатика. Проект допомагає розвивати навички володіння комп’ютером і Інтернетом, а також пошукові здібності учнів. Піраміди представляють великий інтерес. В рамках проекту учні вивчають піраміду як геометричне тіло,знаходять математичне обґрунтування геометричних таємниць піраміди,узнають про місцезнаходження пірамід і пірамідальних побудов на Землі, а також їх зв'язок між собою; виясняють причини за якими піраміда визнана однією із досконалих форм; уточнюють можливості застосування пірамідальної форми у сучасному світі;учнями буде представлена підтверджена практикою інформація про можливість застосування правильних побудов пірамід в інтересах людини.

На початку вивчення теми учитель пояснює учням метод проектів. Проводить опитування знань учнів за 9 клас на вході. Учні заповнюють таблицю. При демонстрації презентації «Піраміда навколо нас» вчитель звертає увагу на ключове , змістовні та тематичні питання над якими їм доведеться працювати. Під час роботи над проектом учні виконують пошук, аналіз, систематизацію, відбір необхідної інформації,компонування на слайдах, обирають спосіб презентації проекту, розподіляють ролі, планують роботу по створенню проекту, проводять невеликі міні-дослідження. Результатом роботи учнів може бути презентація, каркас та креслення теплиці пірамідальної форми, написання міні – твору.

Предмет, навчальна тема

Геометрія та додаткові предмети: історія, інформатика, креслення .Тематична лінія проекту: «Чарівні властивості піраміди - міф чи реальність?»

Види діяльності. Пошукова, дослідницька, робота з текстом, виконання побудови зображень.

Учнівські ролі. Ролі розбиті на групи за можливостями учнів: пошук та обробка інформації, виконання експериментальної частини проекту (побудова зображень), оформлення та дизайн презентації проекту.

Продукт діяльності. Презентація, креслення та каркас теплиці пірамідальної форми, міні-твір на тему: «Єгипетські піраміди»

Клас (вікова категорія)

11 клас, 16-17 років

Приблизний час вивчення теми

Час вивчення теми - 2 години. На виконання проекту потрібно один тиждень

Освітні засади

Державні освітні стандарти

Завданнями освітньої галузі, що визначають зміст математичної освіти у старшій школі, є:

Розкриття ролі та можливостей математики у пізнанні та описанні реальних процесів і явищ дійсності, забезпечення усвідомлення математики як універсальної мови природничих наук та органічної складової загальної людської культури;

розвиток логічного, критичного і творчого мислення учнів, здатності чітко та аргументовано формулювати і висловлювати свої судження;

розвиток умінь працювати з підручником, опрацьовувати математичні тексти, шукати і використовувати додаткову навчальну інформацію, критично оцінювати здобуту інформацію та її джерела, відокремлювати го­ловне, аналізувати, робити висновки, використовувати отриману інформацію в особистому житті;

Історичний компонент забезпечує:

розвиток інтересу учнів до історії як сфери знань і навчального предмета, власних освітніх запитів учнів і вміння їх задовольняти;

визначення, відбір і використання у процесі пошуку інформації про минуле різних видів історичних джерел, у тому числі текстових, візуальних та усних, артефактів, об’єктів навколишнього історичного середовища (музеїв, архівів, пам’яток культури та архітектури), а також інформаційно-комп’ютерних технологій.

Інформатика

здійснювати пошук необхідної інформації з використанням пошукових і експертних систем, зокрема Інтернету;

створювати інформаційні об’єкти, фіксувати, записувати, спостерігати за ними, зокрема, в рамках реалізації індивідуальних і колективних проектів;

використовувати засоби інформаційно-комунікаційних технологій для обміну інформацією, спілкування;

планувати, організовувати індивідуальну і колективну діяльність в інформаційному середовищі.

Креслення


Креслення – це один з ключів до успішного оперування сучасними видами інформаційних

систем.

Програма передбачає послідовне вивчення учнями питань загальних вимог до оформлення

креслень, побудови контурів зображень на крес­леннях, теоретичних основ побудови зображень

методом прямокутного проекціювання, виконання технічних креслень різного призначення,

основних відомостей про будівельні й топографічні креслення а також про схеми.

Навчальні програми

Геометрія

Многогранники (16 год) Піраміда(8год)

Піраміда. Зрізана піраміда. Правильна піраміда.

Учень розпізнає основні види многогранників та їх елементи , обґрунтовує властивості многогранників, будує зображення многогранників та їх елементів, користуючись властивостями паралельного проектування, обчислює основні елементи многогранників.

Інформатика.

Правила стильового оформлення документів різних типів використовує:

  • різні режими перегляду документа;

  • майстер створення документів;

  • стилі символів та абзаців для форматування тексту й визначення схеми документа;

  • шаблони документів;

  • інструменти для креслення й настроювання властивостей таблиць у текстовому документі;

схему документа для перегляду його змісту та навігації ним; вміє:

  • імпортувати зображення в текстовий документ;

  • вставляти в документ зображення та настроювати їхні властивості;

  • роздруковувати документ на принтері.

Учень

пояснює:

  • поняття та призначення комп’ютерних презентацій;

  • правила вибору стильового оформлення слайдів презентації;

  • принципи дизайну слайдів презентації;

порівнює:

  • властивості слайдових та потокових презентацій;

описує:

  • призначення й можливості програмних засобів, призначених для створення презентацій;

  • спосіб застосування ефектів анімації до процесу змінення слайдів та об’єктів на слайдах;

  • способи показу презентацій у різних програмних середовищах;

вміє:

  • розробляти структуру презентації;

  • добирати стильове оформлення презентації та дизайн слайдів;

  • додавати до слайдів текст і зображення та настроювати їх параметри.

Креслення

Засвоєння учнями змісту програми спрямоване на вирішення таких завдань:

1) дати елементарні відомості про основні способи зображення просторових об’єктів на площині;

2) навчити учнів свідомо читати графічні матеріали, відтворювати образи предметів та

аналізувати їх форму і конструкцію;

3) сформувати у учнів систему знань та вмінь, необхідних для ви­конання графічних документів;

4) забезпечити умови для ознайомлення учнів з струк­турою і техно­логією сучасного

виробництва, з елементами моделювання та конструювання;

5) сприяти розвиткові технічного мислення, пізнавальної актив­ності та просто­рової уяви учнів;

Давній Єгипет

Релігія, міфологія, культура Давнього Єгипту. Давньоєгипетські міфи. Релігія в житті єгиптян. Архiтектура та мистецтво.

Учень: називає час утворення єдиної держави в Єгипті; імена найвідоміших фараонів, головних давньоєгипетських богів, заняття єгиптян, найважливіші досягнення давньоєгипетської культури;застосовує та пояснює на прикладах поняття і терміни: «суспільство», «суспільна піраміда», «фараон», «єгипетські піраміди»;наводить приклади відображення в міфах та релігії життя єгиптян, розвитку культури.

Навчальні цілі та очікувані результати навчання учнів

В процесі своєї діяльності учні вивчать основні поняття теми, розглянуть піраміду з різних точок зору компетентності, які формуються навчальним проектом в сфері самостійної діяльності, що ґрунтуються на засвоєнні способів набуття знань із різних джерел інформації, зможуть наводити приклади під час своєї доповіді з захисту проекту. Робота в проекті спонукатиме розвивати в учнів творчу активність, вміння робити узагальнення на основі даних, які будуть одержанні в результаті досліджень, розвивати пізнавальну активність учнів, що приведе до розвитку комунікативних, пізнавальних навичок., розвивати цілісне уявлення про навколишній світ і взаємозв’язок природи та людини, уміння аналізувати необхідний матеріал, аргументовано викладати свій погляд та виховувати в учнів потяг до самовдосконалення .Учні навчаться ефективно використовувати та розподіляти свій час, отримають навички роботи в групах,створять креслення побудови теплиці пірамідальної форми,створять презентацію, яка переконливо розповідає про переваги пірамідальної теплиці з іншими видами. В процесі виконання проекту відбувається формування наступних навичок:

  • Гнучкість та готовність до застосування необхідних знань, навичок та вмінь під час виконання завдання у групі.

  • Вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно її оцінювати .

  • Розуміння етичних,правових питань, пов’язаних з доступом до та з використанням інформації.

  • Навички групової роботи

Після завершення проекту учні зможуть:

  • розпізнавати,досліджувати і розв’язувати проблемні ситуації із області математики, застосовуючи знання із різних областей науки;

  • прогнозувати результат;

  • формувати навички роботи в групі, навички публічного виступу;

  • набути навички самостійної роботи;

  • працювати творчо, конструювати, моделювати, проектувати та інше;

  • самостійно, критично мислити;

  • використовувати означення та властивості піраміди при розв’язанні геометричних задач.




Основні запитання

Модуль 3. Запишіть перший варіант Ключового, Тематичних та Змістових запитань. Переглядайте та вдосконалюйте їх за необхідності в наступних модулях.

Ключове запитання

Як наука змінює світ?

Тематичні запитання

Що собою представляє піраміда і чому вона у нас викликає такий інтерес?

Яка роль піраміди в сучасному житті?

Чому піраміди актуальні в архітектурі?

Чи є у піраміди таємниці?

Які форми пірамід побудованих на землі?

Яке місце займають піраміди в житті людей?

Змістові запитання

Що таке піраміда, площа поверхні піраміди?,

Які існують види пірамід?

Яка піраміда називається правильною, площа бічної поверхні правильної піраміди?

Правильна зрізана піраміда,її елементи та площа бічної поверхні?

Які види пірамід використовуються в побуті?


План оцінювання

Графік оцінювання

На початку проекту

Впродовж роботи над проектом

Наприкінці роботи над проектом

Мозкова атака

Обговорення Основних запитань

Перегляд презентації вчителя та її обговорення

Робота з таблицями

Знаю – Хочу дізнатися – Дізнався (З-Х-Д) схеми Використання «Асоціативного куща».




Аркуш

паперу (або

електронна

таблиця) з

заголовком

теми, що

вивчається

та

таблицею

З-Х-Д.

Записи/нотатки вчителя. Презентація основних запитань.


Думаємо-Об’єднуємось-Ділимося

Анкетування

Консультації

Самостійна робота з Формами оцінювання (само- та взаємооцінювання)

Контрольний список прогресу роботи

Звіти про виконання проекту

Зустрічі й консультації за проект

Аркуш

паперу (або

електронна

таблиця) з

заголовком

теми, що

вивчається

та таблицею

З-Х-Д.

Анкета

Форма оцінювання для роботи в групах та самооцінки

Форма для оцінювання продуктів проекту

Демонстрація (захист проекту), презентація

Опитування

Робота з таблицями «ЗХД»


Демонстрація

(захист

проекту),

презентація

Опитування

Робота з

таблицями

«ЗХД»,демонструють каркас та креслення теплиці пірамідальної форми.


Стислий опис оцінювання

До початку проекту:

Вчитель знайомить учнів з методом проектів, використовуючи публікацію, проводить анкетування «початкові відомості зі стереометрії» учнів з метою перевірки знань за 9 клас, учні знайомляться з презентацією вчителя, дізнаються над яким питанням їм доведеться працювати, яким чином потрібно буде об‘єднатись в групи та як їх робота буде оцінена.

З урахуванням вимог стандарту повної загальної середньої освіти складаються критерії оцінювання майбутніх робіт учнів, за якими відбувається контроль, самоконтроль та взаємоконтроль у групах.

Реалізація проекту:

На початку проектної діяльності використовується мозкова атака для з’ясування розуміння учнями основних питань . Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того , що саме знають про чарівність пірамід відбувається при заповненні ними таблиці З-Х-Д. Учні об’єднуються в групи «історики», «математики», «архітектори» і «експерти» для пошуку відповідей на проблемні питання, обговорюються критерії оцінювання їх проектної діяльності. Під час роботи групи обмінюються набутим досвідом, консультуються з учителем та здійснюють аналіз власних досягнень та досягнень кожної групи.

Таблицю З-Х-Д учні заповнюють під час вступної презентації вчителя і на протязі всього проекту. В ході проекту учні заповнюють контрольні списки планування проекту, контрольні списки групової роботи, форми само оцінювання. За допомогою форм оцінюються продукти проектної діяльності учнів . Контрольні списки оцінювання  надаються учням на початку проектної діяльності, форми само оцінювання, форми взаємооцінювання групової роботи використовуються всередині проекту. Вчитель періодично переглядає ці записи та коментарі, що дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання відповідно до цілей . Самооцінювання та рефлексія дають учням можливість оцінити власний прогрес, свої думки і своє навчання, методи їх поліпшення (контрольні списки, нагадування та підказки ) .Учитель надає учням Форма оцінювання презентації, Форма оцінювання командної роботи, Шаблон презентації. До закінчення створення презентації, каркасу та креслення теплиці, написання міні-твору, опитування , тестування вчитель призначає спеціальні консультації, бесіди з вчителем, проходить обговорювання у групах, щоб надати авторам робіт зворотній зв’язок щодо покращення їх робіт. Надається можливість учням ознайомитися з думками та пропозиціями інших та час та допомогу для виправлення чи редагування вже створеного продукту проекту.

Після закінчення проекту:

Після завершення роботи над проектом проводиться урок-підсумок, на якому заслуховуються виступи учнів з підсумками своєї роботи, , організовується взаємооцінювання у групі враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його вклад був цінним В ході виступів експерти демонструють результати діяльності груп у вигляді презентації, міні – твору та виготовленої каркасної моделі теплиці пірамідальної форми, проводиться тестування учнів.

Після чого вчителем підбивається підсумок виконаної роботи і всі учасники проекту отримують остаточні оцінки.

Методичні засади

Попередні знання та навички

Учні повинні знати означення многогранників та піраміди, їх властивості, формули знаходження площі та об’єму піраміди.

Уміння працювати з різними джерелами інформації (першоджерелами, науково-популярною літературою,Інтернет - ресурсами).

Уміння створювати звіт про виконану роботу у вигляді презентації.

Учні повинні уміти працювати в групах, планувати свою діяльність, мати навички критичного мислення.


Діяльність учнів та вчителя


До початку проекту:

До початку роботи учні знайомляться з методом проектів за допомогою публікації учителя «Метод проектів»  На початку роботи над проектом учитель знайомить учнів з навчально-дослідницькою роботою проекту. Надається список рекомендованих сайтів для роботи над проектом, інструкцію для роботи з Інтернет-ресурсами. 1-й урок. Запропонувати учням пройти тестування « початкові відомості зі стереометрії». Після чого демонструвати презентацію «Піраміда навколо нас»  для визначення навчальних цілей, учні заповнюють З-Х-Д схеми . Ознайомившись з ключовим запитанням (Як наука змінює світ??) та тематичними питаннями (Як Що собою представляє піраміда і чому вона у нас викликає такий інтерес?Яка роль піраміди в сучасному житті?Чому піраміди актуальні в архітектурі?Чи є у піраміди таємниці?Які форми пірамід побудованих на землі?Яке місце займають піраміди в житті людей?), учні об’єднуються в групи для спільної роботи над проектам. Кожна група складає план проектної діяльності і та інше .

Група «Історики»

1.Знайти матеріал про перші піраміди.

2.Вивчити давні піраміди з математичної точки зору.

3.Сформулювати висновок про значимість пірамід з математичної та історичної точок зору.

Група « Математики»

1.Вивчити піраміду, як геометричне тіло.

2.Знайти означення піраміди , яке було сформульоване давніми вченими

3.Порівняти сучасні трактовки з давніми.

Група «Архітектори»

1. Побудова теплиць пірамідальної форми

2. Виготовити креслення та каркас теплиці пірамідальної форми

3.Зробити аналіз переваги теплиць пірамідальної форми над іншими видами теплиць

Група « Експерти»

Під час звітів робочих груп повинні слідкувати за їх висновками і робити свої висновки. В кінці уроку дати оцінку роботі кожній групі.

Учні отримують контрольні списки до своїх продуктів проектної діяльності.

Учні проводять відбір ідей, уточнення інформації (мозкова атака). Складається календар роботи групи, розподіляються ролі.

Вчитель готує всі необхідні дидактичні матеріали, розробляє план проекту, лист планування роботи у групах, здійснює підбір матеріалу з використанням Інтернет. Учитель спостерігає і направляє учнів на постановку цілей проекту. Учні отримують контрольні списки до своїх продуктів проектної діяльності

Учні обговорюють тему проекту, цілі, завдання, вживаються в ситуацію, проводять відбір ідей. На постановку завдання відведено 1урок. Визначаються теми для досліджень, учні класу об’єднуються в 4 групи, кожна з яких буде мати своє завдання:

Реалізація проекту:

1день тижня - проведення оцінювання знань учнів за курс 9 класу знань за допомогою тестування;

об’єднання в групи та розподіл обов’язків;учні будуть об’єднані у три групи(кожна група обере свою тему, яку вони будуть досліджувати) і одна група експертів.;планування роботи групи, кожна група отримає критерії оцінювання роботи групи.

2-3 дні тижня – кожна група буде працювати за своїм планом,пошук інформації за допомогою мережі Інтернет. Діти отримають пам’ятки користуванням Інтернетом та переходять до пошуку інформації у мережі Інтернет. Учням надається шаблон створення презентації[. Учні здійснюють пошук необхідної інформації, проводять обробку одержаної інформації. Оцінюють знайдену в Інтернеті інформацію згідно до критеріїв, що роздаються вчителем . При використанні матеріалів учні вказують посилання на джерело інформації. В процесі роботи над проектом учні спілкуються за допомогою електронної пошти всередині групи для надсилання матеріалів, службами обміну миттєвими повідомленнями для спілкування он-лайн при обговоренні питань з теми. Виконують завдання на перевірку отриманих знань з теми. Заповнюють форми для самооцінювання та взаємооцінювання

4-5 дні тижня – обробка інформації. Оформлення інформації у вигляді творчого проекту групи ( презентація з обраної теми, креслення теплиці пірамідальної форми, виготовлення каркасу піраміди, написання міні - твору)

6-7дні тижня –. Учні створюють кінцевий продукт своєї діяльності - презентацію , проводять перегляд продуктів проекту, оцінка продуктів проектної діяльності учнів

7 день – презентація продуктів проектної діяльності учнів із залученням експертів(за бажанням) обговорення ключового та змістових питань, обмін думками, вибір найкращих творчих робіт, прослуховування міні –твору. Відбувається рефлексія, оцінювання навчальних досягнень учнів.

Учитель спостерігає, радить, корегує виконання проекту.

Учні збирають і обговорюють інформацію відповідно до плану і ролі в групі. Консультуються з учителем, обговорюють проміжні результати, проводять дослідження, за підтримки вчителя, намагаються відповісти на питання своєї теми. Виконують завдання. За результатами своєї роботи учні створюють матеріали, в яких відображається результати своєї діяльності. На підтримку знань і умінь, якими повинен володіти учень 21 століття, учитель забезпечує групи ресурсами, необхідними для самооцінки і відстеження просування роботи груп по етапах дослідження, пропонує дидактичні завдання з теми проекту. Проводиться спільне обговорення, а потім оформлення результатів роботи групи, оформляють проект

  • Під час захисту проекту

Учитель Узагальнює отримані результати, підводить підсумки, визначає перспективи.

Учні - кожна група виступає з презентацією результатів, демонструючи свої роботи у формі презентації, каркасу, твору. На завершення колективно обговорюють форму оцінювання презентації,роблять висновки, проводять демонстрацію учнівської презентації. Учні оцінюють виступи груп відповідно до критеріїв оцінювання роботи груп. Підводяться підсумки, виставляються підсумкові оцінки. визначається група, яка виконала найповніше своє завдання, провела дослідження.

Диференціація навчання

Учні, що мають проблеми у навчанні

Для ефективної роботи учнів які мають проблеми у навчанні будуть надані додаткові консультації, будуть проведені додаткові практичні заняття направлені на допомогу написання проекту.

Обдаровані учні

Для обдарованих учнів буде запропонований варіант індивідуального виконання проекту з вибором окремої теми, без залучення до основних груп. Будуть надані інструкції та пояснення що до виконання творчого проекту.

Для обдарованих учнів буде запропонований варіант написання міні- твору на тему «Єгипетські піраміди» та подальше об’єднання його з проектом.


Матеріали та ресурси

Технічне забезпечення (відмітьте необхідне)

 Фотоапарат

 Комп’ютер (и)

 Цифровий фотоапарат

 DVD - програвач

 Доступ до Інтернету

 Лазерний диск

 Принтер

 Мультимедійний проектор

 Сканер

 Телевізор

 Відеомагнітофон

 Відеокамера

 Обладнання для відео конференцій

 Інше      

Програмне забезпечення (відмітьте необхідне)

 Програма для роботи з базами даних/ електронними таблицями

 Програма для створення публікацій

 Програма для електронної пошти

 Енциклопедія на компакт-диску

 Програма для роботи із зображеннями

 Програма для створення комп’ютерних презентацій

 Програма для роботи з Інтернетом

 Програма для розробки веб-сторінок

 Програма для роботи з текстами

 Інше      

Друковані матеріали

1.Геометрія 11кл,Г.П.Бевз. 2.Мулдашев Э. Р. Мировая система пирамид и монументов древности спасла нас от конца света, но … - М.: “АиФ-Принт”; М.: “ОЛМА-ПРЕСС”; СПб.: Издательский Дом “Нева”; 2003. Посібники , художня література, довідники, енциклопедії, інструкції тощо.

Обладнання та канцтовари

. фотоматеріали та картинки пірамід

Інтернет ресурси

http://www.womanbusiness.ru/idey154.htmhttp://www.euro-ief.ru/works/detail.php?ID=2756 http://www.google.com.ua/search?q=%D0%B2%D1%8B%D1%80%D0%B0%D1%89%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5+%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%81%D0%B0%D0%B4%D1%8B+%D0%B2+%D0%BF%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D0%B9+%D1%82%D0%B5%D0%BF%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B5&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:ru:official&client=firefoxhttp://www.womanbusiness.ruhtmhttp://slovari.yandex.ru/%D0%BF%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%B4%D0%B0/%D0%A1%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1%8C%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE%20%D0%B8%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%81%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0/%D0%9F%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%B4%D1%8B/

http://www.mon.gov.ua/

http://www.iteach.com.ua


Інші ресурси

Екскурсія до м. Донецька – Архітектурні знахідки столиці Донбасу.





© 2000-2011, Корпорація Intel. Всі права захищені. Стор. 7 з 7



-80%
Курсы профессиональной переподготовке

Учитель, преподаватель математики

Продолжительность 300 или 600 часов
Документ: Диплом о профессиональной переподготовке
13800 руб.
от 2760 руб.
Подробнее
Скачать разработку
Сохранить у себя:
Піраміда навколо нас (58.35 КB)

Комментарии 0

Чтобы добавить комментарий зарегистрируйтесь или на сайт