Мектеп директорының оқу ісі жөніндегі орынбасары: А.Молдабаева
| Күні:06.09.2017ж Сынып: 2 «Б» | Қатысқандар саны: 17 Қатыспағандар саны: | |||||||
| Пәні: Мектеп: Мұғалімнің есімі: | Дүниетану №105 Байменова Гүлзира | |||||||
| Сабақтың тақырыбы | Менің отбасым | |||||||
| Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | Бақылау мен сұрақ-жауап арқылы тұтыну заттарына деген отбасыға жеткілікті құрылымын,олардың қайдан келетінін анықтау. | |||||||
| Сабақтың мақсаттары | 2.1.1.2 мысалдар келтіре отырып,өз отбасындағы әдеп нормаларын түсіндіру | |||||||
| Ресурстар | Отбасым суреттері,Акт
| |||||||
| Тірек сөздер | Отбасы,қамқор болу,көмектесу | |||||||
| Пәнаралық байланыс | жаратылыстану | |||||||
| Сабақ барысы | ||||||||
| Кезеңдер | Уақыт | Мұғалім не істейді? | Оқушылар не істейді? | Бағалау | Ресурстар | |||
| Кіріспе | 5мин | Сергіту сәті Психологиялық дайындық. Шаттық шеңбері «Сұрақ-жауап» әдісі -Өз отбасындағы адамдар жайлы әңгімеле
| Сергіту сәтін жасайды.
Сұрақтарға жауап береді. | Смайлик
| Қима –қағаз дар | |||
| Ой қозғау | 5 мин | Топтастыру Отбасы |
Отбасы сөзіне топтастыру жүргізеді | смайлик | Сурет тер | |||
| Іс-әрекет | 25 мин
5 мин
| Оқулықпен жұмыс Мәтінді оқы 1.Тізбектей оқу 2.Түсінігін айту Мақалды жаз Отан отбасынан басталады Суретпен жұмыс Топтық жұмыс 1 топ-Менің отбасым сурет салу 2 топ-Отбасы сөзін топтастыру 3 топ-Сурет салу Сұрақ-жауап 1.Өз отбасындағы адамдар жайлы әңгімеле 2.Қамқор болу,көмектесу деген ұғымдарды қалай түсінесің? 3.Өз отбасындағы қамқорлық жайлы әңгімелеп бер Дәптермен жұмыс
«Ыстық орындық» әдісі Бағалау Рефлексия
|
Мәтінді тізбектей оқиды,түсінгендерін айтады
Мақалды жазады
Берілген тапсырманы топта бірлесіп орындайды
Суретпен жұмыс
Сұрақтарға жауап береді
| Шапалақ
Мадақ тау
шапалақ смайлик Мадақ тау |
Сурет тер
Қима қағаз
| |||
| Сабақтың соңы 2 минут
| Рефлексия
Не сәтті болды? Не сәтсіз болды? |
Кеменің суреттері | ||||||
| Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз?
| Пәнаралық байланыс Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы | ||||||
| Қолдау көрсету. Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. |
Оқушылар өздері жасаған бет-бейнелеріне қарап бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді, көңілсіз, ашулы)
| Өнер, ана тілі сабағы Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. | ||||||



Менің отбасымды жақсы көремін (67.51 KB)

