Меню
Разработки
Разработки  /  Начальные классы  /  Уроки  /  3 класс  /  Ғаламшарға саяхат

Ғаламшарға саяхат

ғаламшарға саяхат атты ашық сабақ қыска мерзімді жоспар

06.02.2018

Содержимое разработки

Қысқа мерзімді жоспар

Пән: ғылымға кіріспе

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

2 бөлім: Тірі табиғат. Адам.

Мектеп: Талдықорған қаласындағы №10 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп-гимназия

Мерзімі: 2 - тоқсан

Мұғалімнің аты-жөні: Мухаева Ж.А.

Сынып: 3

Қатысқандар:24

Қатыспағандар саны:


Сабақ тақырыбы

Ас қайда қорытылады

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

3.2.3.1 Адамның ішкі мүшелерінің орналасуын анықтау.


Сабақ мақсаттары

Ішкі мүшелердің орналасуын білу.

Бағалау критерийлері

Білім алушы:

Ішкі мүшелерді атайды;

Ішкі мүшелерді дұрыс орналастырады.

Тілдік мақсаттар

Ішкі мүшелерді үш тілде атау арқылы сөздік қорларын молайту.

Құндылықтарды дарыту


Денсаулықты сақтау керектігі, дұрыс тамақтану туралы әңгімелейді.

Пәнаралық байланыстар

Дүниетану, математика пәндерімен байланыс жүзеге асады.

АКТ

Ішкі мүшелер туралы суреттер, бейне көріністер көрсетіледі. Топтық жұмыс «Дұрыс орналастыр»

Алдыңғы меңгерілген білім

Тағам не үшін қажет

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақта жоспарланған іс-әрекет


Ресурстар

Сабақтың басы

5 минут

(Ұ) Сұрақты талқылау: дұрыс тамақтану біз үшін маңызды ма? нәруыз,көмірсулар адам ағзасына қалай тарайды.


Суреттер




Сабақ ортасы

30 минут

(МК, Ұ)

Әрбір мүшені кезекпен қарастыру. Олардың ұсыныстарын талқылап, аталған ішкі суретін көрсету.

Әр мүшенің атқаратын қызметін анықтау.

Ойын «Дұрыс орналастыр»

Ауыз қуысы тағамды тіс, сілекейдің көмегімен ұсақтайды.Тіл арқылы тағамның дәмін сеземіз.

Өнеш арқылы асқазанға барады.

Асқазан-ас қорыту мүшесі. Ас қорытылғаннан кейін тоқшек арқылы өтеді. Қоректі заттар қан арқылы денеге тарайды, жарамсыз қалдықтары тік шек арқылы сыртқа шығады.



(Қ) Адамның ішкі мүшелерін атаңыз және жазыңыз

(Ж,Қ) Макетпен жұмыс. Әр мүшені адам қаңқасына дұрыс жапсырмалау. Оқушылар суреттерді жапсырмалайды.

Өткен тақырып бойынша оқушыларға жұптық жұмыс жүргізіледі. Тақырыпқа байланысты сұрақтар құрастырып бір бірінен сұхбат алады.












Сабақтың соңы

5 минут

Рефлексия.

(Ұ) Дененің негізгі мүшелерін анықтап және олардың түрі мен қарапайым қасиеттерін сипаттап жұмыс парағын толтырыңыз.



Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?

Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы


Оқушылардың әр іс-әрекеті бағаланып, мадақтау сөздер мен шапалақтау және смайликтер беру арқылы қолдау көрсетіледі.

Оқушылардың макеттерді адам қаңқасына дұрыс орналасыруы бағаланады.

Қайшы,қағазбен жұмыс істегенде қауіпсіздік ережесі айтылады.





-80%
Курсы повышения квалификации

Профилактика нарушения зрения у детей и подростков

Продолжительность 72 часа
Документ: Удостоверение о повышении квалификации
4000 руб.
800 руб.
Подробнее
Скачать разработку
Сохранить у себя:
Ғаламшарға саяхат (82 KB)
