Меню
Разработки
Разработки  /  Начальные классы  /  Уроки  /  1 класс  /  Дұрыс тамақтану

Дұрыс тамақтану

Суреттерді ретімен орналастыра алады. Мәтінге байланысты сұрақтар қоя алады және жауап бере алады. Суретке қарап оқиғаны жаза алады.
03.12.2019

Содержимое разработки



Қысқамерзімді жоспар

Әдебиеттік оқу


Мектеп:Ш.Уәлиханов атындағы №10 орта мектеп-гимназия

Күні:26.01.2017ж

Мұғалімнің аты-жөні : Нұрмолданова А.Е.

Сынып: 2А

Қатысқандар:28

Қатыспағандар саны:


Сабақтың тақырыбы

Дұрыс тамақтану



Осы

Сабақта қолжеткізілетін оқумақсаттары (оқубағдарламасына

сілтемеу)

О1 Ақпаратты түсіну


О2 Мәтіннің құрылымдық бөліктерін ажыратып, негізгі ойды анықтап оқу


2.1.2.1 шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау


2.1.3.1 шығарманың тақырыбы мен үзіндісіне (бастапқы бөліміне) сүйеніп, оқиғаның соңын болжау.


Сабақ

мақсаттары

Мәтіннің басталуын,жалғасуы мен аяқталуын анықтаймыз;

Мәтінді іштей оқып,қажетті ақпараттарды белгілеп оқуды үйренеміз.


Жетістік

критерийлері


Суреттерді ретімен орналастыра алады.

Мәтінге байланысты сұрақтар қоя алады және жауап бере алады.

Суретке қарап оқиғаны жаза алады.


Сөздікқор


Денсаулықты күту, тазалықты сақтау , спортпен айналысу , дұрыс тамақтану,жаттығулар жасау.

Құндылықтарды

дарыту




  • сыйластық

  • еңбек пен шығармашылық

  • жауапкершілік

Пәнаралық байланыстар

Дүниетану, ғылымға кіріспе

Алдыңғы меңгерілген білім


Жедел жәрдем

Сабақбарысы

Сабақтың

жоспарланған

кезеңдері

Сабақтажоспарланғаніс-әрекет


Ресурс

тар

Сабақтың

басы












Ұйымдастыру кезеңі. Психологиялық ахуал

Бір,екі,үш

Сынып іші тып-тыныш

Жалқаулықты тастайық

Сабағымызды бастайық.







Сабақтың

ортасы



(Ұ)Дұрыс тамақтану бізге не пайдалы не зиян

(Т)

1 – топ Суреттерді ретімен орналастыру



2-топ Суреттерді ретімен орналастыру

3-топ Мәтінге байланысты сұрақтар қойып,жауап беру

4-топ Мәтінге байланысты сұрақтар қойып,жауап беру

5-топ Суретке қарап оқиғаны жалғастырып жазады.

6-топ Суретке қарап оқиғаны жалғастырып жазады

Әр топ бір-бірінің жұмыстарын тексеріп бағалайды.(+,- арқылы)

Сергіту сәті

Топтастыру әдісін құру.






суреттер









маркер, әр топқа А3 форматтағы қағаздар


Сабақтың

соңы


Бүгін не өттік

Мәтіннің басталуын,жалғасуы мен аяқталуын анықтаймыз;

Мәтінді іштей оқып,қажетті ақпараттарды белгілеп оқуды үйренеміз.



Рефлексия

.

«Жетістік баспалдағы» арқылы бағалау.






















Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?

Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы



Топта жұмыс жасату арқылы дифференциациялау. Қабілеттері әр түрлі оқушыларды топтастыру оң нәтиже береді.

топтық жеке тапсырмада жауаптарын бақылау арқылы оқушылардың сабаққа қандай дәрежеде қатысқанын бағалау

қауіпсіздік техникасын еске түсіру.

















-80%
Курсы повышения квалификации

Профилактика нарушения зрения у детей и подростков

Продолжительность 72 часа
Документ: Удостоверение о повышении квалификации
4000 руб.
800 руб.
Подробнее
Скачать разработку
Сохранить у себя:
Дұрыс тамақтану (173.47 KB)
