Материал на украинском языке.
Мета: Виявити рівень знань та вмінь учнів за темою уроків, формувати навички монологічного мовлення на рівні мікровисловлювання, формувати навички читання;
розвивальна: розвивати вміння передавати зміст почутого, комунікативні навички, мовну здогадку, пам'ять, увагу;
виховна: виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань.
Тип уроку: перевірки і корекції знань, умінь і навичок.
Обладнання: підручник, картинки, малюнки, роздатковий матеріал, плакат.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Greeting and aim.
T: Today we are finishing our unit under the title “Parts of the body”. You are going to revise everything from this unit.
2. Warming up.
- мовленнєва зарядка
T: Now let’s repeat our words to the theme “Parts of the body”. (Учитель показує кольорові картинки із частинами тіла, а учні хором називають їх: face, nose, eye…)
- мовленнєва зарядка “Хто перший!”
(Учитель викликає 2 учнів. Учні стають біля останньої парти. Учитель показує кольорові артинки, а учні називаючи їх правильно, ступають 1 крок уперед. Хто перший дійде до учителя, той виграє).
2. Check on homework.
T: Your homework for today was to make 3 sentences about yourself with construction have got… (Учні усно розповідають про себе).
ІІ. Основна частина
- Vocabulary revision
T: Open please your books at p. 96 Ex. 1, point and say. (Учні розглядають малюнки впр. 1с. 96 і хором називають їх. )
- Учні за зразком описують зображення.
- Лексична гра.
Повісити на дошку картки з картинками чи словами з вивченої лексичної теми. Учні дивляться на дошку протягом 30 секунд, запамятовують, які слова та у якому порядку розташовані на дошці. Перевернути картинки. Учні по памяті відновлюють лексичний ланцюжок. Перемагає той, хто згадає все правильно. Починати рекомендується з 5 елементів, надалі збільшувати їхню кількість: ear, head, leg, hand, eye…
- Physical activity
Pick up, put down, stand up, turn around,
Look left, look right, look up, look down,
Clap left, clap right, clap up, clap down,
Turn around, sit down, touch something…red.
- Writing
Робота із роздатковим матеріалом. Вставити have/has на місті пропусків , впр. 2.
- Listening
На дошці зображення 3 - х інопланетян. Один із них прибув в Ужгород. Завдання учнів – прослухати опис інопланетянина і назвати, яких саме прибув у наше місто.
T: This alien is very funny. He’s got a big head and a little body. He has got four arms and four hands, five legs and five feet.
P: Picture №…
Учні записують дату у зошити і у 2 рядки описують інших інопланетян.
- Reading
Підготовка до читання.
На дошці квітка ромашки і на пелюстках написані звуки. Завдання учнів: відірвати одну із пелюсток і назвати звук.
T:Now we are going to read some words. Read after me. (Ex. 3, p. 97).
Ex. 2, p. 96 – учні читають за учителем та перекладають речення.
8. Reinforcement. Повторення граматичного та лексичного матеріалу.
T:До нас у клас прибув новий учень, але ви мене із ним не познайомили. Я вам це вибачу, якщо мені його опишете. (Учитель тримає у руках вирізані із кольорового картону частини тіла, а учні називаючи їх, приклеюючи на дошку. Виходить хлопчик. )
Тепер я бачу вашого нового однокласника, але як його звати?, скільки йому років?. . . (Учні усно відрекомендовують учня: He is…(учні назвали Саша), he is 7, he is from Uzhhorod.
T: He is a pupil of the second form.
Now close your eyes and count to 10. (Учитель тим часом приклеює на голову хлопчика косички, на футболку – квіточки, на шорти – спідниць, а на ноги – туфлі. )
T:Open your eyes and look at the table… Yes, this is a girl, she is a schoolgirl of the second form. What is her name?
P: She is … (учні назвали Оксаною), she is 7, she is from Uzhhorod.
ІІІ. Заключна частина
Нomework
Написати й підготувати розповідь про свого друга.
Summarizing
T: Let’s play the game “Word tennis”. Використовуються слова з теми «Частини тіла».


Урок английского языка "Частини тіла" (0.32 MB)

