| САБАҚ: дүниетану
| Ә.Жангелдин атындағы орта мектеп ММ
| |
| Күні: 29.04.2019. | Мұғалім: Қошабаева Айша Сембайқызы
| |
| СЫНЫП: 1 | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: |
| Бөлім | Мен және қоғам | |
| Бөлімше | Денсаулық пен қауіпсіздік | |
| Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары) | 1.1.4.1.Жеке бас гигиенасын сақтаудың маңыздылығын түсіндіру | |
| Ортақ тақырыбы | Денсаулық пен қауіпсіздік | |
| Сабақтың тақырыбы | Тазалық-денсаулық кепілі | |
| Сабақ мақсаттары | 1.Жеке бас гигиенасын сақтаудың маңыздылығын түсінеді. | |
| 2.Мектепте және үйде жеке бас гигиенасын сақтаудың ережелерін үйренеді. | ||
| 3.Жеке бас гигиенасының маңыздылығын дәлелдейді | ||
| Бағалау критерийлері: (жетістік критерийлері, табыс критерийлері күтілетін нәтиже) | Жеке бас гигиенасын сақтаудың маңыздылығын дәлелді түрде түсінеді. Дәрігерге қаралу, гигиеналық тазалық денсаулық сақтау үшін маңызды екенін түсінеді,сахналайды. Денсаулық сақтау ережелерін құрастырады. | |
| Тілдік мақсат Сөз тіркестері, тірек сөз сөздер немесе терминология Үштілділік | Жеке бас гигиенасының ерекшеліктерін үйренетін болады. | |
| Гигиена , тазалық | ||
|
Гигиена-гигиена-hygiene Тазалық-чистота-purity | ||
| Талқылауға арналған сұрақтар | Диалогқа, жазылымға қажетті тіркестер: -Жеке бас гигиенасы деген не? -Не үшін тазалық сақтау қажет деп ойлайсыздар ? -Жеке бас тазалығы дененің сымбатты болуына ықпал ете ме?Себебін түсіндіріңдер | |
| Құндылықтарды дарыту: | Шығармашылық және сын тұрғысынан ойлау ,салыстыру, талқылау , тұжырым жасау Жауапкершілік ,жеке бас гигиенасын сақтау,салауатты өмір салтын ұстану Денсаулық , достық және айналадыларға қамқорлық көрсету | |
| Пәнаралық байланыс | Көркем еңбек, өзін -өзі тану,дене шынықтыру ,жаратылыстану | |
| АКТ қолдану дағдылары Ресурстар | Интербелсенді тақта, тазалыққа байланысты суреттер, Маркер, А3 форматы, стикерлер | |
| Алдыңғы оқу | Оқушылар алдыңғы оқу мақсатында алған білім мен дағдысына сүйенеді. Денсаулықты қалай сақтау керектігін біледі . | |
|
абақ бойынша рефлексия | | |||||||||||||||
| Қорытынды бағамдау | ||||||||||||||||
| Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1.Белсенді оқу тәсілдерім 2.тапсырмаларды саралап бергенде Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1.Критериалды бағалау 2.Ашық жабық сұрақтар Сабақ барысында сынып немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/қиындықтары туралы не білдім? Менің келесі сабағымды жетілдіруге не көмектеседі, неге көңіл бөлу кере 1.Саралау әдістері кезінде жақсы нәтижелер көрдім 2.Бірін-бірі бағалауда шынайылық болды | ||||||||||||||||

абақ бойынша рефлексия
Тазалық-денсаулық кепілі (1015.35 KB)

