Сынып
| 11 «А» | ||||||||||
Мерзімі | 1.03.17. | ||||||||||
Пәні | Ағылшын тілі | ||||||||||
Тақырыбы
| Structures wish/if only | ||||||||||
Мақсаты
| Wish / if only құрылымын үйрену және оны сөйлемде қолдана білу | ||||||||||
Күтілетін нәтиже
| Wish / if only құрылымын үйренеді, сөйлемде қолдаа біледі | ||||||||||
Қажетті құралдар
| суреттер,кітаптар | ||||||||||
Сабақ кезеңі | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | |||||||||
Ұйымдастыру кезеңі
| Салематсындар ма Көңіл-күйлеріңіз қалай? -Керемет! Сабаққа дайындықтарыңыз ше! -жақсы! Онда сабағымызды бастаймыз ба? -Бастаймыз! Сабақты сыныпқа жақсы көңіл- күй сыйлау үшін “Hands up” әнімен бастаймын. Топтарға бөлу Сабақты топтық жұмыс ұйымдасыру мақсатында сыныптағы оқушыларды «Art», «Culture», «Heritage» деген топтарға сандар арқылы бөлемін. Оқушылардың сабаққа қызығушылығын арттыру мақсатында «Mиға шабуыл» әдісін пайдаланамын. Бағалау критерийімен таныстыру. 1.нақты 2 2.уақытпен санасу2 3. Мәтінді сауатты оқуы 1б Бағалау шкаласы 5 б- жоғары 4 б -орташа 3 б — төмен | Сәлемдесу, ынтымақтастық атмосферасын орнатады. Би сыныпқа жақсы көңіл-күй сыйлайды | |||||||||
Білу | тақырыпқа байланысты сұрақтар қойылады | Қойылған сұрақтарға жауаптар беріледі . . | |||||||||
Түсіну | Қызығушылықты ойату миға шабул әдісін қолдану арқылы
| сұрақтарға белсене жауаптар беріледі | |||||||||
Қолдану | Мағынаны тану . John Ronal Rwél Tolkien өмірі мен шығармасы туралы түсінеді.
Сынып мәтінді тізбектете оқиды және мағынасын түсінеді. Сөздік жұмысын жүргізіледі.
| Оқұшылар жаңа сабактан білгісі келетін сұрақтарды қойады. Оқушылар өздеріне таныс емес сөздерді белгілеп отырады. Сөздерді қазақ тіліне аударады . | |||||||||
Талдау |
Слайт арқылы әйгілі адамдардың шығармашылығы және өмірі туралы мағлұматтар қабылдайды,оны талдайды |
. | |||||||||
Жинақтау
Бағалау
Рефлексия
|
| Сұрақтарға жауап беріп сабақты қорытады. Бағалайды Алған әсерлерін стикерге жазып тапсырады Үйге тапсырма алады |