Меню
Разработки
Разработки  /  Информатика  /  Уроки  /  4 класс  /  Практическая работа по информатике №11 "Мудрый ежик. Составление линейных алгоритмов для ежика"

Практическая работа по информатике №11 "Мудрый ежик. Составление линейных алгоритмов для ежика"

Материал представлен на украинском языке. Работа поможет на практике применить свои знания и умения.
27.12.2014

Описание разработки

Материал представлен на украинском языке.

Мета:

навчальна: ознайомити з основними характеристика виконавця «Їжачок», навчити використовувати алгоритмічну мову стрілок для запису лінійних алгоритмів у середовищі «Їжачок»;

розвиваюча: розвивати увагу, логічне та алгоритмічне мислення;

виховна: виховувати любов до природи, рідної мови, інтерес до навчання, зацікавлення до предмета.

Тип уроку: комбінований

Обладнання: зошит, роздатковий матеріал, програма «Скарбниця знань. І рівень»

Хід уроку

І. Організаційний момент (1 хв).

ІІ. Розминка (4 хв. )

ІІІ. Актуалізація опорних знань (3 хв. )

- Що таке алгоритм?

- Які види алгоритмів ви знаєте?

- Що таке команди алгоритмічної мови стрілок?

- Що позначають неперекреслені стрілки, а що перекреслені?

- На що вказують стрілки, а на що числа?

- Як записуються команди?

Практическая работа по информатике №11 Мудрый ежик. Составление линейных алгоритмов для ежика

IV. Повідомлення теми і мети уроку (1 хв. )

Сьогодні на уроці будемо продовжувати вчитися записувати алгоритми для креслення геометричних фігур за допомогою мови стрілок, складати і виконувати прості лінійні алгоритми для зображення геометричних фігур.

Полную информацию смотрите в файле. 

Содержимое разработки

Вчитель: Нікітенко А.М.

Дата: 27.11.2014 Клас: 4-В

Урок № 12

Тема. Практична робота №11 «Мудрий їжачок». Складання лінійних алгоритмів для їжачка

Мета:

навчальна: ознайомити з основними характеристика виконавця «Їжачок», навчити використовувати алгоритмічну мову стрілок для запису лінійних алгоритмів у середовищі «Їжачок»;

розвиваюча: розвивати увагу, логічне та алгоритмічне мислення;

виховна: виховувати любов до природи, рідної мови, інтерес до навчання, зацікавлення до предмета.

Тип уроку: комбінований

Обладнання: зошит, роздатковий матеріал, програма «Скарбниця знань. І рівень»

Хід уроку

І. Організаційний момент (1 хв).


ІІ. Розминка (4 хв.)

ІІІ. Актуалізація опорних знань (3 хв.)

  • Що таке алгоритм?

  • Які види алгоритмів ви знаєте?

  • Що таке команди алгоритмічної мови стрілок?

  • Що позначають неперекреслені стрілки , а що перекреслені?

  • На що вказують стрілки, а на що числа?

  • Як записуються команди?


IV. Повідомлення теми і мети уроку (1 хв.)

Сьогодні на уроці будемо продовжувати вчитися записувати алгоритми для креслення геометричних фігур за допомогою мови стрілок, складати і виконувати прості лінійні алгоритми для зображення геометричних фігур.

V. Пояснення нового матеріалу і робота із зошитом (10 хв.)











VI. Фізкультхвилинка (1 хв.)

VII. Закріплення вивченого матеріалу (4 хв.)

























VIII. Робота з комп`ютерною програмою. Зупинка «Алгоритми» (Виконавець «Олівець») (13 хв.)

І . Інструктаж з БЖД

ІІ. Практична робота. Робота за комп’ютером.

Виконати завдання 1,2 (роздатковий матреріал)

















ІХ. Релаксація (1 хв).

Х. Підбиття підсумків уроку (2 хв).















-80%
Курсы дополнительного образования

Основы HTML

Продолжительность 72 часа
Документ: Cвидетельство о прохождении курса
4000 руб.
800 руб.
Подробнее
Скачать разработку
Сохранить у себя:
Практическая работа по информатике №11 "Мудрый ежик. Составление линейных алгоритмов для ежика" (2.18 MB)
