| Күні:25.01.17ж Сынып: 1 «А» | Мектеп: №105 Мұғалім: Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: | ||||
| Сабақтың тақырыбы | Табиғатқа саяхат. П дыбысы мен әрпі. | ||||
| Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 1.7 Тыңдалған материал бойынша өз пікірін айту 1.8 Берілген тақырыпқа әңгіме құрап айту 1.9 Сөздерді, дыбыстарды орфоэпиялық нормаларға сәйкес дұрыс айту | ||||
| Сабақтың мақсаттары | Барлығы:Жаңа білімді меңгереді. Көбі:Тақырыпты түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды. Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады. | ||||
| Жетістік критерийлері | Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. Нақты сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады. | ||||
| Құндылықтарды дарыту | Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. | ||||
| Пәнаралық байланыс | Өнер, ана тілі сабағы | ||||
| АКТ қолдану дағдылары | Аудиожазба , таныстырылым. | ||||
| Тілдік құзыреттілік | Жалау-флаг | ||||
| Сабақ барысы |
| ||||
| Кезеңдері | Мұғалім әрекеті | Оқушы іс- әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |
| Басы 5мин | Сәлемдесу Сергіту сәті Топқа бөлу | Оқушылар үш тілде сәлемдеседі. Сергіту сәтін жасайды. Оқушылар топқа бөлінеді. |
|
| |
| Ортасы 25 мин
10 мин
| Электронды оқулық №1.Оқылым 10 мин
Сергіту сәті
Топтық жұмыс 5 мин
№2.Оқылым
Жұптық жұмыс
Жеке жұмыс
| Жұмбақты шешу. піл Піл сөзіне дыбыстық талдау жасайды. Оқулықтан П ның жазылуын таныстыру. Ауада жазу,тақтаға жазу.Сипаттау. Хормен ,тізбектей бағандағы сөздерді оқиды. Оқушылар сергіту сәтін орындайды.
Адасқан буындар Топтастыру әдісі Баспалдақ ойыны Терме диктанты
Өлеңді оқушылар оқиды. Сұрақтарға жауап береді.
Сәйкестендіру кестесі
Сөздер банкасы Жұмыс дәптеріндегі тапсырманы орындау. «Балық аулау» ойыны |
Үздік топ
Үздік топ
Үздік топ |
Тақырыптық суреттер
Оқулық
Сурет
Суреттер
Оқулық
| |
| Соңы 5 | Кері байланыс | «Бір ауыз сөз» әдісі арқылы кері байланыс беру. |
|
| |
| Не сәтті болды? |
| ||||
| Не сәтсіз болды? |
| ||||
| Нені дамытуға болады? |
| ||||

П дыбысы мен әрпі (43 KB)

