Қысқа мерзімді сабақ жоспар
| САБАҚ: 19 | Мектеп: №42 Хамза атындағы жалпы орта мектебі | ||
| Күні: 19.09.19ж | Мұғалімнің аты-жөні: Жолдасбек Қарлығаш | ||
| Сынып:3 Б | Қатысқан оқушылар саны: 16 | Қатыспағандар: | |
| Сабақтың тақырыбы | Құстар- біздің досымыз | ||
| Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары | 3.3.1.1-мәтінді немесе оның бөлімдерін мәнерлеп оқу,шолып (танысу мақсатында) оқурөлге бөліп оқу. 3.1.4.1-тыңдаған мәтіннің тақырыбын ,жағымды және жағымсыз кейіпкерлерді,мұғалімнің қолдауымен оқиғалар ретін анықтау. | ||
| Сабақтың мақсаттары | Барлық оқушы орындайды:. Мәтінді тыңдайды, негізігі мәселені анықтайды, оның бөлімдерін мәнерлеп оқиды,мәтіннің оқиғалар ретін анықтайды. Оқушылардың көпшілігі орындай алады: тыңдаған мәтіннің тақырыбын ,жағымды және жағымсыз кейіпкерлерді ажыратады. бөлімдерін мәнерлеп оқиды. Кейбір оқушылар орындай алады: тыңдаған мәтіннің тақырыбын ,жағымды және жағымсыз кейіпкерлерді, мұғалімнің қолдауымен оқиғалар ретін анықтайды. | ||
| Бағалау критерийлері | Мәтінді тыңдайды, негізігі мәселені анықтайды, мәтіннің тақырыбын ,жағымды және жағымсыз кейіпкерлерді ажыратады, мұғалімнің қолдауымен оқиғалар ретін анықтайды.Мәтінді мәнерлеп, рөлге бөліп оқиды. | ||
| Құндылықтар | Қазақстандық патриотизм және азаматтық жауапкершілік | ||
| Тілдік мақсаттар | Құстар,қорғайды,көгершін,тоқылдақ,қарлығаш | ||
| Осыған дейін меңгерілген білім | Жәндік жанды табиғатқа жата ма? | ||
| Жоспар | |||
| Жоспарланатын уақыт 40 мин |
| Дереккөздер | |
| Сабақтың басы 5 мин
Сабақтың ортасы 4 мин 3 мин
10 мин
3 мин
10 мин
Сабақтың соңы 5мин
| Амандасу, түгелдеу.Құстардың түрлеріне қарай топқа бірігеді. Үй жұмысын «Қарлы кесек» әдісі арқылы сұрау. Сабақтың мақсаты мен бағалау критерийлерімен таныстырамын. Жеке жұмыс. 1-тапсырма. Мәтінді тыңда,негізгі ақпаратты айт. Дескриптор: -Мәтінді тыңдайды - мазмұнын айтады - мәтіндегі негізі мәселені айтады. ҚБ: дескриптор арқылы жұптар бірін-бірі бағалайды. Тиімді кері байланыс береді 2-тапсырма. Жұппен жұмыс. Мәтінді тыңдап, жағымды және жағымсыз кейіпкерлерді ажырт,оқиғалар ретін анықта. Дескриптор: -Мәтінді тыңдайды - оқиғалар ретін анықтайды. - жағымды және жағымсыз кейіпкерлерді ажыртады.
ҚБ: дескриптор арқылы бірін-бірі бағалайды. Гүл шоқтарымен бағалау Сергіту сәті: «Тропикалық жаңбыр» 3-тапсырма.Жеке жұмыс. Мәтіннің немесе оның бөлімдерін мәнерлеп , рөлге бөліп оқы. Дескриптор: - Мәтінді мәнерлеп оқиды. - Рөлге бөліп оқиды.
ҚБ: Оқушылардың тиімді кері байланысы 4-тапсырма. Топтық жұмыс «Құстарға қамқорлық» тақырыбында 6-7 сөйлемнен тұратын мәтін жаз. Дескриптор: - «Құстарға қамқорлық» тақырыбында мәтін жазады. -6-7 сөйлемнен тұратын мәтін жазады ҚБ «Өзара бағалау» Кері байланыс беру
Кері байланыс. «Инсерт » әдісі арқылы сабақты қорыту Үй тапсырмасы. 4-тапсырма. Рефлексия
|
Қолдан жасалған гүлдер Орындық А4 қағаз
АКТ
Оқулық
Сурет,
Үлестірме қағаздар. Суреттер
Микрафон
А4 қағаз | |


Құстар- біздің досымыз (645.69 KB)

