Графикалық әдістер мен процедуралар.
Анашев Нұрман
А.Науаи атындағы жалпы орта мектептің информатика пәнінің мұғалімі
| Сабак: 17 |
| ||
| Күні: 11.01.2018ж. | Мұғалімнің аты-жөні: | ||
| Сынып: 10 А |
| ||
| Сабақтың атауы | Графикалық әдістер мен процедуралар. | ||
| Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | Әдістерді қатесіз жазуды қалыптастыру Оқушыларды жинақылыққа тәрбиелеу. | ||
| Сабақ мақсаты: | Оқушылар орындай алады: Әдістердің жазылу жолдарын үйренеді. Графикалық файлдарды қолданудың үш тәсілін біледі. | ||
| Тілдік мақсат: | Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: Графика, процедура, әдіс, Талқылауға арналған сұрақтар: Графикалық әдіс пен процедуралар қалай жүзеге асады? | ||
| Бағалау критерийлері | Әдістердің жазылу жолдарын үйренеді Графикалық файлдарды қолданудың үш тәсілін меңгереді | ||
| Алдыңғы оқу: | Қадамдап бөлу |
Жоспар
| Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығу түрлері | Ресурстар | |||
| Басы: 8 мин | Сыныппен сәлемдесу. Сыныпты ұйымдастыру. Топқа бөлу (фишкамен 2-топқа бөлу оқушыларды тексеру, аудиторияны қалыпқа келтіру) Көңіл күй ахуалын туғызу; Қағаздан бұйым жасау Үй тапсырмасын тексеру. Топтар арасында сұрақ жауап | Қағаз, қайшы, желім | |||
| Ортасы: 25 мин | ІІІ.Жаңа тақырыпқа түсіндіру. Қарапайым программалардың қатесін «қадамдық әдіс» арқылы тексеруге болады. Ол үшін «қатені іздеу» жобасын пайдаланамыз. Тапсырма:
Private Sub Command1_Click ()
Қатені тексеру құралдары. Visual Basic ортасында қатені іздеу құралдары Debug мәзірінде жинақталған. | Оқулық, Тақта, АКТ құралдары | |||
| Соңы: 7 мин | V. Жаңа білімді бекіту. Оқулықтағы көпқұжатты интерфейс пен мәзір құруға берілген тапсырманы орындап, қосымша тапсырма ретінде кез келген бір жоба, мәзір ретінде бір тақырып қосады, білімдерін бекітеді. VI. Үй тапсырмасы Оқулықты конспектілеу, мазмұндау. Есеп шығару. |
| |||
| Саралау Топтастыру, тапсырманы таңдау, жобалау
| Бағалау Фишка арқылы топтар бірін бірі бағалайды | Пәнаралық байланыстар, қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері, АКТ-мен байланыс. Құндылықтардағы байланыс Математика пәнінен алған білімдерін информатика пәнімен байланыстырады. | |||
| Рефлексия | Стикерге сабақтан алған әсерлерін жазады. | Стикер | |||
| Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? |
|
| |||
| Бүгін оқушылар не үйренді? |
|
| |||
| Сабақ қалай, қандай деңгейде өтті? |
|
| |||
| Жоспарланған саралау жақсы іске асты ма?(тапсырмалар сәйкес болдыма? |
|
| |||
| Уақытты қалай пайдаландым? |
|
| |||
| Жоспарыма қандай өзгеріс енгіздім және неге? |
|
| |||
| Қорытынды бағалау | |||||
| Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты) 1 2 | |||||
| Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты) 1 2 | |||||
| Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім? 1 2 | |||||


Графикалық әдістер мен процедуралар. (20.49 KB)


Анашев Нурман Торебекович сізге қалай хабарласуға болады