ҚМЖ 11а- ҚГБ
| №19 сабақ. Сабақтың тақырыбы: Металлургия және машина жасау өнеркәсібі | Мектеп: | |||||
| Күні:
| Мұғалім: | |||||
| Сыныбы: 11 «А» сынып география
| Қатысқаны: | Қатыспағаны: | ||||
| Сабаққа негізделген оқу мақсаты: Мемлекеттің құрамы,құрылымы,табиғат жағдайлары, ресурстары, халқы және экономикасы мен сыртқы экономикалық байланыстары жайлы мағлұматтар алады. Оқушыларға оқытудың жаңа әдіс-тәсілдерін үйретіп, өз бетінше және топпен жұмыс істеу дағдылары қалыптасады. | ||||||
| Сабақ мақсаттары: | Барлық оқушылар: | |||||
| Оқушылар мемлекеттің негізгі қалыптасу кезеңдерін анықтап,экономикалық- географиялық жағдайы,табиғаты және табиғат ресурстары,халқы жайлы мәліметтермен танысып оларға сипаттама беруді үйренеді түсініктерін кеңейтеді. Олардың маңызын түсінеді.
| ||||||
| Оқушылардың басым бөлігі: | ||||||
| Кореяның маманданған салаларын ажыратып сипаттайды, мемлекеттің орналасу аймақтарын картадан көрсете алады. | ||||||
| Кейбір оқушылар: | ||||||
| Экономикалық- географиялық жағдайын, айырмашылықтарын ажыратып анықтай алады | ||||||
| Тілдік мақсат | Оқушылар: Берілген тақырып бойынша картамен жұмыс істеу арқылы тақырыбтың маңыздылығын анықтау,п ікір айтуға дағдыландыру | |||||
| Негізгі сөздер мен тіркестер: | ||||||
|
| ||||||
| Сыныптағы диалог: Корея елімен танысады, оның негізгі жүйелоін зерттейді | ||||||
| Алдағы уақытта талқылауға арналған тармақтар: | ||||||
| Сингапур. Малазия. Тайланд
| ||||||
| Алдыңғы оқу | Түркия мемлекеті | |||||
| Қолданылған материалдар | Оқулық, электронды оқулық, АКТ, e-learning жүйесіндегі кітапхана. флипчарт | |||||
| Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығулар (жоспарланған жаттығулар мен ескертпелер) | ресурстар | ||||
| Басталуы
| Ұйымдастыру кезеңі. «Шаттық шеңбер» құру. Психологиялық ахуал орнату. Топқа бөлу.Оқушыларды үлестірмелі қағаздар арқылы топқа бөлу: Мұғалім «Кореяның экономикасына» «Ассоциация» сратегиясы бойынша сынып оқушыларының барлығымен бірдей жұмыс жүргізеді. 2.Тақырып айқындағаннан кейін мұғалім оқушыларға мәтінмен танысып шығуға тапсырма береді.
| АКТ, үлестірмелі қағаздар | ||||
| Ортасы
| 1-тапсырма: «Нені біліп келдім?» Өткен тақырыптармен байланысты сұрақтар. «Корея Республикасы» туралы жаңа тақырыпқа байланысты «Сөздер банкасы» әдісі пайдалану кезеңі 1топ Табиғат жағдайлары мен ресурстары 2топ. Халқы 3топ Экономикасы 4топ Сыртқы экономикалық байланыстары, 2-тапсырма: «Ой қозғау» 1 Корея республикасы туралы не білемізы 2 Корея Республикасы қандай материкте орналасқан Осы аталған тақырып көлемінде білгендерін тапсырмаларды талқылау 3-тапсырма: Жаңа сабақты түсінуге дайындық (Мұғалім түсінігі бейнефильм көрсету )
4-тапсырма: «Миға шабуыл»
(постер қорғау/ Топтарға жаңа тақырып бойынша Оқулықпен жұмыс атқару үшін әр топқа оқулықтағы тапсырмалармен жұмыс істеуді тапсыру, мағынасын талдау 5-тапсырма: «Мағынаны тану» Оқулықпен жұмыс /топтық жұмыс/ Венн диаграммасы 6-тапсырма: E.learning бойынша тест шешу Барлық оқушы шешеді | АКТ, оқулық. Электронды оқулықтағы тапсырмалар | ||||
| Аяқталуы Қорытындылау
Бағалау Рефлексия | «Бағдаршам» бойынша бүгінгі сабақтағы түсінгендерін анықтау Жасыл- барлығы түсінікті Қызыл-түсінген жоқпын Сары- әлі де практика қажет Сұрақтар болса жауап беру, түсіндіру Түсінуі Теориялық білімі Қолданылуы «Екі жұлдыз, бір тілек!» | Бағдаршам белгілері Жаңа сабақты бағалау дескрипторы | ||||
| Үйге тапсырма беру. § 18 оқу №7-9 тапсырма Үйге берілген тапсырмаға нұсқау беру. | ||||||
| Қосымша ақпарат | ||||||
| Саралау: Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз?Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?
| Бағалау: Оқушыларға үйренгенін тексеруді қалай бағалайсыз? | Пәнаралық байланыс: АКТ-мен байланыс Биология пәнімен байланыс | ||||
|
Корея Республикасы,Малазия,Сингапур елдеріне шығармашылық жұмыс жасау арөылы. | Түсінуі Теориялық білімі Қолдануы |
| ||||


11-сынып "Ұлыбитания,Франция" (19.21 KB)

