Меню
Разработки
Разработки  /  ОБЖ  /  Разное  /  7 класс  /  Екскурсія до міста "Правил дорожнього руху"

Екскурсія до міста "Правил дорожнього руху"

Материал на украинском языке. Презентация содержит материал по правилам дорожного движения.
13.09.2013

Описание разработки

Материал на украинском языке.

Мета:

Повторити основні ПДР

Розвивати увагу, пам'ять, мислення

Виховувати бережливе ставлення до свого життя, бажання вивчити ПДР

Презентация Екскурсія до міста

Правила ( з історії винекнення  ПДР ):

1. В городе и в предместьях  кучерам ездить только на  взнузданных лошадях малой рысью,  а скоро отнюдь не ездить.

2. Когда случится подъехать к перекрёстку, тогда ехать ещё тише и осматриваться во все стороны, дабы не с кем не съехаться.

3. На мостах через реки карет не обгонять, а ехать напротив, порядочно и не скоро.

4. Для хождения пеших подле домов положены большие плашки каменные. Конным на оных камнях отнюдь не становиться, тож и подле самих стен, где пеший люд ходит, дабы тем не мешать ходить пешком

Перший світлофор зявився в Англії, в центрі Лондона в 1868 році . Це було щось схоже газового ліхтаря. И тільки через 12 років світлофор став трикольоровим. В нашій країні 3-х кольоровий світлофор з'явився  в 1936 році в Харькові.

Перші  дорожні  знаки заміняли гілочки, зарубки на деревах, каміння та стовби. Вони слугували в основному  як орієнтир для подорожуючих . Тепер дорожні знаки дуже різноманітні,  пофарбовані в різні кольори та їх видно здалеку.

Содержимое разработки

Екскурсія в місто «Правил дорожнього руху » Виховна година для учнів 7-Б класу. Класний керівник : Стависька Анна Сергіївна Олександрійська гімназія – інтернат 2013 рік

Екскурсія в місто «Правил дорожнього руху »

Виховна година для учнів 7-Б класу.

Класний керівник : Стависька Анна Сергіївна

Олександрійська гімназія – інтернат 2013 рік

Мета: Повторити основні ПДР Розвивати увагу, пам'ять, мислення Виховувати бережливе ставлення до свого життя, бажання вивчити ПДР

Мета:

 • Повторити основні ПДР
 • Розвивати увагу, пам'ять, мислення
 • Виховувати бережливе ставлення до свого життя, бажання вивчити ПДР
 Ви знаєте як необхідно себе вести при посадці та поїздці в автобусі ? Нагадаємо: пропускати вперед старших, жінок , уступати місце в автобусі, не кричати, не штовхатися, не бігати по автобусу, не виглядати з вікон

Ви знаєте як необхідно себе вести при посадці та поїздці в автобусі ?

Нагадаємо: пропускати вперед старших, жінок , уступати місце в автобусі, не кричати, не штовхатися, не бігати по автобусу, не виглядати з вікон

Перша зупинка Історична в ) Правила ( з історії винекнення ПДР ):  1. В городе и в предместьях кучерам ездить только на взнузданных лошадях малой рысью, а скоро отнюдь не ездить. 2. Когда случится подъехать к перекрёстку, тогда ехать ещё тише и осматриваться во все стороны, дабы не с кем не съехаться.

Перша зупинка Історична в )

Правила ( з історії винекнення ПДР ):

1. В городе и в предместьях

кучерам ездить только на

взнузданных лошадях малой рысью,

а скоро отнюдь не ездить.

2. Когда случится подъехать

к перекрёстку, тогда ехать ещё

тише и осматриваться во все

стороны, дабы не с кем не съехаться.

 3. На мостах через реки карет не обгонять, а ехать напротив, порядочно и не скоро.  4. Для хождения пеших подле домов положены большие плашки каменные. Конным на оных камнях отнюдь не становиться, тож и подле самих стен, где пеший люд ходит, дабы тем не мешать ходить пешком

3. На мостах через реки карет

не обгонять, а ехать напротив, порядочно и не скоро.

4. Для хождения пеших подле домов положены большие плашки каменные. Конным на оных камнях отнюдь не становиться, тож и подле самих стен, где пеший люд ходит, дабы тем не мешать ходить пешком

Друга зупинка - Світлофорна  Перший світлофор зявився в Англії, в центрі Лондона в 1868 році . Це було щось схоже газового ліхтаря. И тільки через 12 років світлофор став трикольоровим. В нашій країні 3-х кольоровий світлофор з'явився в 1936 році в Харькові.

Друга зупинка - Світлофорна

Перший світлофор зявився в Англії, в центрі Лондона в 1868 році . Це було щось схоже газового ліхтаря. И тільки через 12 років світлофор став трикольоровим. В нашій країні 3-х кольоровий світлофор з'явився в 1936 році в Харькові.

Він на вулиці щораз Оком блимає на нас. -    Зупинися! Підожди! Терпеливо стій-но! А тепер, будь ласка, йди Впевнено й спокійно! (Світлофор)

Він на вулиці щораз Оком блимає на нас. -    Зупинися! Підожди! Терпеливо стій-но! А тепер, будь ласка, йди Впевнено й спокійно!

(Світлофор)

Стоять вони всі при дорозі,  Допомогти людині в змозі,  Усюди — близько і далеко,  Надійні сторожі безпеки.  Одні із них нам сповіщають,  А інші — щось забороняють,  Попереджають нас завжди,  Аби не трапилось біди. Вартують на узбіччях тихо,  Оберігають нас від лиха. Ти тільки будь уважним дуже,  Їх слухайся, шановний друже.  Це знає кожен, знає всякий —  Слід поважать дорожні ...  (Знаки)

Стоять вони всі при дорозі,  Допомогти людині в змозі,  Усюди — близько і далеко,  Надійні сторожі безпеки.  Одні із них нам сповіщають,  А інші — щось забороняють,  Попереджають нас завжди,  Аби не трапилось біди. Вартують на узбіччях тихо,  Оберігають нас від лиха. Ти тільки будь уважним дуже,  Їх слухайся, шановний друже.  Це знає кожен, знає всякий —  Слід поважать дорожні ...  (Знаки)

 Третя зупинка Бульвар Дорожніх знаків Перші дорожні знаки заміняли гілочки, зарубки на деревах, каміння та стовби. Вони слугували в основному як орієнтир для подорожуючих . Тепер дорожні знаки дуже різноманітні, пофарбовані в різні кольори та їх видно здалеку.  Який же вигляд мають сучасні знаки?

Третя зупинка Бульвар Дорожніх знаків

Перші дорожні знаки заміняли гілочки, зарубки на деревах, каміння та стовби. Вони слугували в основному як орієнтир для подорожуючих . Тепер дорожні знаки дуже різноманітні, пофарбовані в різні кольори та їх видно здалеку.

Який же вигляд мають сучасні знаки?

Бульвар Дорожніх знаків До зупинки поспішають  І уваги не звертають:  По дорозі йдуть машини,  Небезпечні для людини.  Водії,  не слід спішити:  Обережно! Школа! Діти!

Бульвар Дорожніх знаків

До зупинки поспішають  І уваги не звертають:  По дорозі йдуть машини,  Небезпечні для людини.  Водії,  не слід спішити:  Обережно! Школа! Діти!

Бульвар Дорожніх знаків Там,  де вулиця широка  І машини в два потоки,  Людям важко перейти,  Треба вихід нам знайти.  Під землею є прохід —  Це  ________________.

Бульвар Дорожніх знаків

Там,  де вулиця широка  І машини в два потоки,  Людям важко перейти,  Треба вихід нам знайти.  Під землею є прохід —  Це  ________________.

Бульвар Дорожніх знаків Мій рогатий кінь триногий Добре знає всі дороги. Як захочу - він стоїть, А скажу - враз побіжить. (Велосипед)

Бульвар Дорожніх знаків

 • Мій рогатий кінь триногий Добре знає всі дороги. Як захочу - він стоїть, А скажу - враз побіжить.
 • (Велосипед)

Вартують на узбіччях тихо, Оберігають нас від лиха. Ти тільки будь уважним дуже, Їх слухайся, шановний друже.   Це знає кожен, знає всякий — Слід поважать дорожні …

Вартують на узбіччях тихо,

Оберігають нас від лиха.

Ти тільки будь уважним дуже,

Їх слухайся, шановний друже.

  Це знає кожен, знає всякий —

Слід поважать дорожні …

П'ята зупинка Знавців Правил дорожнього руху 1. Кого називають пішоходом? 2. Чи будуть пішоходами люди, що виконгують роботу на дорозі? 3. Кого називають водієм? 4. Якщо людина пересувається з коляскою, хто він пішохід чи водій? 5. Що таке тротуар? 6. Що таке проїзна частина? 7. Де пішоходи мають право переходити вулицю? 8. Як позначають пішохідні переходи на вулицях міста? 9. Якого боку треба триматися коли ідешь по тротуару? 10. З якого боку дозволено обходити автобус? 11. На який сигнал світлофору дозволяється переходити вулицю?

П'ята зупинка Знавців Правил дорожнього руху

1. Кого називають пішоходом?

2. Чи будуть пішоходами люди, що виконгують роботу на дорозі?

3. Кого називають водієм?

4. Якщо людина пересувається з коляскою, хто він пішохід чи водій?

5. Що таке тротуар?

6. Що таке проїзна частина?

7. Де пішоходи мають право переходити вулицю?

8. Як позначають пішохідні переходи на вулицях міста?

9. Якого боку треба триматися коли ідешь по тротуару?

10. З якого боку дозволено обходити автобус?

11. На який сигнал світлофору дозволяється переходити вулицю?

Шановні пасажири ! Наш автобус завершив подорож. Прошу вас звільнити салон. Дотримуйтесь правил дорожнього руху , будьте обережними на вулиці. Бажаю всім бути здоровими та щасливими ! Дякую за увагу!

Шановні пасажири !

Наш автобус завершив подорож.

Прошу вас звільнити салон.

Дотримуйтесь правил дорожнього руху , будьте обережними на вулиці.

Бажаю всім бути здоровими та щасливими !

Дякую за увагу!

-75%
Курсы повышения квалификации

Система управления охраной труда в учреждении образования

Продолжительность 72 часа
Документ: Удостоверение о повышении квалификации
4000 руб.
1000 руб.
Подробнее
Скачать разработку
Сохранить у себя:
Екскурсія до міста "Правил дорожнього руху" (3.87 MB)