Меню
Разработки
Разработки  /  Физика  /  Разное  /  Нетрадиционные приёмы на уроках с использованием проектной технологии

Нетрадиционные приёмы на уроках с использованием проектной технологии

Разработка на украинском языке. Материалы по использованиб проектной технологии на уроках физики.
09.01.2013

Описание разработки

Разработка на украинском языке

Тема семінару: Нетрадиційні прийоми конструювання уроку на основі врахування індивідуальних особливостей учнів під час використання проектної технології

 Мета: розкрити сутність теми шляхом розгляду різних форм і методів впровадження проектної технології.

  Задачі:

1) ознайомити вчителів з використанням проектної технологій на уроках фізики;

 2) проаналізувати необхідність вибору нових методів, що дозволяють по-новому організувати процес навчання;

3) презентувати досвід роботи вчителя з використання проектної технології у поєднанні з ІКТ на уроках фізики;

РАЙОННИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИКИ   З ТЕМИ:

«Нетрадиційні прийоми конструювання уроку на  основі врахування індивідуальних особливостей учнів під час використання проектної технології»

 «Мета знання - не запам'ятовування 

величезного фактичного матеріалу в найдрібніших подробицях,

а здатність легко і швидко орієнтуватися в цій області, яку колись вивчав».

А.Н. Теренін

Презентация к уроку

Тема уроку:  Електронагрівальні прилади.

Мета уроку:

навчальна – сформувати в учнів знання про використання електронагрівальних приладів, використання енергоресурсів у світі та в нашій країні, формування енергозберігаючого типу мислення;

розвивальна – розвивати вміння і навички учнів працювати з додатковим матеріалом, літературою, з іншими джерелами інформації; розвивати інтелектуальні і практичні вміння у галузі фізичного експерименту;

виховальна – сприяти  вихованню навичок екологічно стійкого і безпечного стилю життя; залучення уваги до проблем використання електроенергії, економії енергії і енергоресурсів, охорони навколишнього середовища; стимулювати інтерес до наукових дослідженням і практичному застосуванню знань отриманих в школі.

Обладнання: плакати з енергозбереження, добірка літератури і журналів з екології та енергозбереження.

Тип уроку: комбінований.

Задачі уроку:

  1. Організувати пошуково-дослід­ницьку діяльність учнів.
  2. Розвивати:

а) уміння аналізувати господар­ську діяльність людей щодо екологічних позицій;

      б) комунікативні здібності учнів.

  1. Навчити учнів самостійному по­шуку необхідної інформації з ви­користанням різних джерел.
  2. Розвивати творче мислення.
  3. Виховувати вміння працювати в колективі.
  4. Формувати екологічну культуру.
  5. Розвивати критичне мислення.

Хронометраж    уроку.

  1. Організаційний момент -……………………………………………..3 хвилини.
  2. Актуалізація та мотивація навчальної діяльності учнів - ………....5 хвилин.
  3. Вивчення нового матеріалу - ……………………………………….15 хвилин.
  4. Узагальнення, систематизація й контроль знань і вмінь учнів …...20 хвилин.
  5. Домашнє завдання - ………………………………………………….2 хвилини.

Пропоновані  завдання  для  групової  діяльності:

За тиждень до проведення уроку учні класу поділяються на групи та отримують завдання виконати наступні проекти:

1 група – «Залежність витрат електроенергії від розміру конфорки електричної плити та розміру каструлі»;

2 група – «Залежність швидкості нагрівання каструлі від форми її дна»;

3 група – «Збереження електроенергії в будинках»;

4 група – «Енергетичний паспорт квартири чи будинку»;

5 група – «Різноманітність електроосвітлювальних приладів»

-75%
Курсы повышения квалификации

Просто о сложном в физике. Динамика. Силы механики

Продолжительность 72 часа
Документ: Удостоверение о повышении квалификации
4000 руб.
1000 руб.
Подробнее
Скачать разработку
Сохранить у себя:
Нетрадиционные приёмы на уроках с использованием проектной технологии (9.82 MB)
